Як вибрати Apple MacBook

11-30-2018

Как выбрать Apple MacBook
Оперативна пам’ять в MacBook 2017 року варто стандарту DDR4, з частотою приблизно у 2133 мегагерц. Такий частоти пам’яті вистачить позаочі, але, що відносно обсягу, то тут вже є вибір. Ноутбуки від компанії Apple в 2017 році оснащені об’ємом від малих 4 гігабайтів до значних 32 гб. З моєї точки зору, для роботи, а також ігор, цілком вистачить і 8 гігабайт. Але із-за постійного прогресу з доробком на майбутнє можна вибирати ноутбук з об’ємом оперативної пам’яті 16 гігабайт.
Також хочемо вам порекомендувати Apple MacBook
Як говориться, пам’яті багато не буває. Пару років тому з’явився новий тип постійної пам’яті SSD, який обходить старі жорсткі диски по швидкості і надійності в кілька разів. Ціна таких накопичувачів досі кусається, але так як старі жорсткі диски з-за рухаються механічний частин страждали малою швидкістю доступу до даних, а також боялися ударів, трясіння і інших механічних впливів, від них краще відмовитися.
Операційна система з твердотільних накопичувачів завантажується за лічені секунди. Операції копіювання, зчитування, запису знаходяться на прийнятному рівні. Постійна пам’ять із заміною старих типів накопичувачів перестала бути самим слабким місцем у системі. Що ж стосується обсягу, кожен повинен вибирати залежно від своїх запитів, скільки вам буде достатньо, стільки і беріть.
Даний ноутбук являє собою цікаве рішення для професійних завдань. Відмінно підходить для роботи, яка не потребує великих обчислювальних потужностей. Дана модель оснащується ноутбуків 13 дюймовим не Retina дисплеєм, зручною клавіатурою, яка була ще в ноутбуці, 2012 року випуску, але й досі прекрасно справляється зі своїм завданням.
Під капотом у цього хлопця можна знайти як бюджетний процесор i3 з тактовою частотою до 2.2 гігагерц, так і процесори i5 і i7, які вже працюють на частотах від 2.4 до 3.0 гігагерц. Відеокартою ноутбуки даної моделі не оснащуються, є тільки вбудована в процесор графіка від Intel. Що стосується оперативної пам’яті, то її обсяг коливається від 4 до 8 гігабайт.
Обсяг твердотільних накопичувачів як у молодшої, так і у старшої моделі може коливатися від 256 до 1000 Гігабайт. Дані ноутбуки чудово підійдуть для дизайнерів, фотографів, а також для програмістів.