Як вибрати акваріум

6-13-2019


Перше питання, яке зазвичай виникає – це правильний вибір акваріума, його об’єму, розмірів і форми. Ви повинні ясно розуміти – чим більше об’єм акваріума, тим складніше за ним догляд і дорожче.

Є ряд вимог, які має сенс дотримуватися. Гнуті скла візуально викривляють простір всередині акваріума, що зазвичай дратує око. В трикутних акваріумах дуже важко організувати правильне освітлення, що дуже важливо для акваріума з рослинами. Освітлення в аквариумы для содержания рыбы має бути рівномірним по всьому об’єму.

Акваріумістам-початківцям притаманний певний максималізм при виборі об’єму акваріума. Підміна води в таких великих акваріумах не найприємніша процедура. Плюс до цього необхідно час від часу чистити скло, декорації, стригти рослини. Тут можна подивитися приклади гарних акваріумів.
Для вибору правильної висоти акваріума теж є пара цілком логічних правил. З одного боку, висота не повинна бути більше довжини акваріума. Максимально прийнятне співвідношення висоти до довжини акваріума це 1/ 1, в кубічних акваріумах.
До ширині акваріума у нас тільки одна вимога: акваріум не повинен бути вузьким, по типу як колись популярні акваріуми – ширми. Зазвичай ширина акваріума дорівнює його висоті, можна ширше. Приклади оформлення акваріумів з такими розмірами. Вони нам абсолютно не потрібні.
Адже було б набагато краще без них, вірно.
При установці переконайтеся, що акваріум стоїть рівно і постеліть тонку прокладку між акваріумом і тумбою. Найменша піщинка між склом і тумбою може викликати розкол дна.
Покрокова інструкція створення акваріума в стилі акваскейп для початківців акваріумістів. Відмінне місце, щоб почати свій власний шлях в захоплюючому світі акваскейпінга.
Енциклопедичний розділ, присвячений акваріумних рослин. Особлива увага приділяється особливостям використання того чи іншого виду акваріумного рослини в акваскейпе.