Як встановити Windows

1-6-2019

Как установить Windows
Але цей період триває не довго, адже безліч розробників програмного забезпечення роблять версії програм не тільки Windows, але й інших операційних систем, у числі яких і Mac OS. Користувачеві не потрібно звикати, наприклад, до браузеру Google Chrome або програвача VLC, так як він мав досвід роботи з ними в Windows. А якщо якийсь програми немає, її можна замінити аналогом, яких також предостатньо. Але іноді трапляються і такі ситуації, що програма, в якій Ви працювали в Windows, не має версії для Mac OS, і її аналога або ж аналог не відповідає всім необхідним вимогам.
Також хочемо вам порекомендувати посмотреть
Крок 6 По закінченню створення завантажувальної флешки, програма відобразить спливаюче вікно, де потрібно буде ввести пароль від облікового запису і натиснути кнопку Додати Helper . Після чого Асистент Boot Camp запропонує створити на вбудованому диску розділ для ОС Windows. Для цього перетягніть лінію, щоб налаштувати розмір розділу під Windows, рекомендується виділити від 30 ГБ і вище місця на диску.
Вибравши розділ BOOTCAMP кнопка Далі буде неактивною, так як для установки Windows, потрібно щоб диск був у форматі NTFS. Для цього натисніть на Властивості диска (додатково) / Drive options (advanced) і виберіть Форматувати / Format, після чого кнопка Далі стане клікабельним, натисніть її для початку процесу установки операційної системи.
Даний спосіб не вимагає перезавантаження Mac, так як запускається з допомогою спеціальних програм з під самої Mac OS X. Перевагою установки і роботи Windows на віртуальній машині є взаємодія обох систем (Mac OS і Windows) — це використання одного буфера обміну, а також можливість переміщення файлів між ОС. Недоліком же є навантаження на процесор і оперативну пам’ять комп’ютера, так як на ньому одночасно працюють дві операційні системи, а це означає, що швидкодія і відгук однієї з них будуть дуже тривалими.
Для установки можна використовувати як платні (Parallels Desktop, VMware Fusion та ін), так і безкоштовні (VirtualBox) віртуальні машини. Всі вони схожі по своїй функціональності. Ми ж, наведемо приклад установки Windows на віртуальну машину Parallels Desktop. Її вартість і можливості можна дізнатися на офіційному сайті програми. Там же Ви можете завантажити демо-версію для ознайомлення.