Як відремонтувати ноутбук

10-15-2019

Як і інша техніка, ноутбуки з часом виходять з ладу. Неприємності з персональним комп’ютером можуть підстерігати користувача на кожному кроці. Переважно проблеми виникають при неакуратному користуванні технікою. Проте, є і деякі інші поломки, які виникають не з вини Користувача. Кожна людина хотіла б швидко відремонтувати пристрій своїми руками. Даний матеріал допоможе в роботі при діагностиці поломок, а також в нескладному ремонті. Також хочемо вам порекомендувати http://www.epos.ua/view.php/service_remont_noytbykov

Не вмикається комп’ютер
Якщо ви намагаєтеся включити пристрій, а реакції не надходить, то потрібно перевірити працездатність індикатора, який знаходиться на блоці живлення ноутбука. Відсутність світіння лампочки індикатора говорить про те, що проблема криється саме в цьому пристрої. Якщо лампочка багаторазово моргає, значить, акумулятор ноутбука повністю розряджений, а живлення від мережі неможливо. Перевіряємо шнур на цілісність. Наприклад, можна використовувати кабель від магнітоли або іншої побутової техніки. Якщо взагалі немає індикатора, то потрібно витягнути кабель, а потім акуратно його повернути на місце. По можливому електричному тріску можна зрозуміти, що кабель або сам блок живлення не в порядку. Можна перевірити, чи є напруга на роз’ємі, який вставляється в комп’ютер. Якщо струму немає, то пристрій потрібно замінити. Коли на комп’ютері світяться або моргають індикаторні лампочки, куллер обертається з великою швидкістю, то проблема може критися в оперативній пам’яті або материнської плати. Усунути проблему може допомогти вимкнення і повторне включення модулів. Спробуйте замінити роз’єм. У тому випадку, якщо є кілька блоків, то можна перевірити кожен з них.

Коли жоден з перерахованих вище способів не дозволяє вирішити проблему, можна спробувати включити пристрій без батареї. Іноді вона є причиною того, що ноутбук не включається.

При перезавантаженні пристрою під час ініціалізації біоса проблема може бути в північному або юному мосту, а точніше – їх перегрів. Перегрів процесора може викликати велику кількість пилу. Усунути проблему дозволить проста чистка ноутбука. Якщо процесор знаходиться на спеціальній панелі, то його можна знімати. В іншому випадку не варто займатися даною роботою.

Якщо пристрій працює тільки від акумулятора
Буває так, що ноутбук працює тільки від батареї. Швидше за все, вийшов з ладу блок живлення.

Ноутбук не працює від акумулятора або тривалість роботи незначна
Від мережі ноутбук може і працювати, ось тільки від акумулятора комп’ютер працює не більше п’яти хвилин. Проблема-в несправності акумуляторної батареї. Заміна акумулятора – це найпростіше, що може бути при ремонті. Погана робота екрану може проявлятися в наявності тонкої сітки або»тріщин”. У даній ситуації може бути пошкоджена матриця. Подібний ремонт виконує тільки кваліфікований фахівець, причому мова більше йде не про ремонт, а про повну заміну деталі.

Коли візуально екран знаходиться в працездатному стані, але зображення немає, або є вертикальні (горизонтальні) смуги, вийшов з ладу перетворювач сигналу. Можна перевірити підключення шлейфу, від якого пропадає сигнал.

Тьмяне зображення на екрані говорить про те, що несправна лампа, яка підсвічує матрицю. Для того, щоб замінити лампу, необхідно розібрати матрицю. Не рекомендується займатися даною роботою в домашніх умовах, так як можна остаточно зламати техніку.