як відбувається канібалізація ключових слів

9-30-2018

как происходит каннибализация ключевых слов
Щоб схожі сторінки категорій не конкурували між собою за місце в пошуковій видачі, а також, щоб серед результатів пошуку виводилася вам потрібна сторінка, обов’язково проаналізуйте те, як ви структуруєте контент і розміщуєте цільові ключі. Дайте пошуковим системам зрозуміти, що хоча сторінки категорій і об’єднані однією тематикою, вони все ж представляють різні напрямки вашої діяльності.
Також хочемо вам порекомендувати каннибализация ключевых слов
Припустимо, ключове слово в запиті «іграшки для собак»: те, що воно зустрічається на одній або декількох сторінках вашого сайту зовсім не означає, що Google вважатиме ваш сайт більш відповідним запитом про іграшки для собак, ніж сайти ваших конкурентів. Швидше, Google доведеться вибирати серед декількох сторінок вашого сайту, вирішуючи, яка з них найбільш відповідає запиту.
Зовнішні посилання. Якщо 4 зовнішніх посилання вказують на одну сторінку вашого сайту з ключовим словом «іграшки для собак», 2 сайту-донора посилаються на іншу сторінку з цим же ключем, а ще на 7 ресурсах розміщено посилання на третю сторінку вашого сайту, що містить схожий контент, то ви розпорошуєте вага зовнішніх посилань по сторінкам замість того, щоб сконцентрувати його на одній з них.
Якщо склеїти сторінки не можна, використовуйте інше рішення. З допомогою канонічного URL можна сконцентрувати вага кількох схожих сторінок сайту, не змінюючи його інтерфейсу. Поставивши канонічну посилання, ви продемонструєте пошуковій системі, яка зі сторінок сайту найбільш важлива, а значить, повинна виводитися результати для пошукового запиту загального характеру.
Наприклад, якщо ви продаєте товар, який випускається в різних кольорах, уточніть, яка версія цього товару фігурує в запитах з найбільшим пошуковим обсягом, і поставте позначку, що вказує на сторінку з найпопулярнішою версією. Сторінка, на яку вказують канонічні посилання з’явиться в результатах пошуку за загальними запитами, що стосуються даного товару.
Посилальної масою сайту називають всю сукупність вхідних посилань на сайт з інших інтернет ресурсів. Якість посилальної маси сайту – це один з основних SEO-показників, і якщо в ссылочном профілі ресурсу присутня велика кількість низькоякісних посилань, то сайт ризикує отримати санкції пошукових систем. В ПС Яндекс це фільтр “Мінусинськ”, ПС Google це фільтр “Пінгвін”. Знайти і усунути проблеми з зовнішніми посиланнями допоможе дана послуга.