Як вибрати ремонт macbook

3-4-2021
Ремонт Macbook Pro, Air : VS-Center
 

Ремонт macbook все для вашої зручності

Полагодити зламане або купити нове? Не поспішайте піддаватися спокусі раптової покупки, тільки щоб уникнути стомлюючого ремонту. Ми пропонуємо вам відмінну можливість діагностувати поламку і розрахувати вартість відновлення пристрою абсолютно безкоштовно. Адже нам дійсно важливо, щоб ви прийняли зважене рішення і залишилися задоволені результатом. Також хочемо вам порекомендувати ремонт Macbook у Львові в авторизованому сервісному центрі Apple в «А-Сервіс». 

Здійснюємо ремонт будь-якої складності, від заміни скла до лагодження мікросхем, залучаючи до роботи грамотних інженерів і використовуючи високоякісні запчастини. Оригінальні або аналоги? і ті, і інші проходять суворий відбір і постійний контроль якості. Вирішувати вам, адже від цього залежить підсумкова вартість ремонту. Нам важливо, щоб у вас був вибір.

Ремонт в той же день-це реально! Від справності мобільних пристроїв залежить і комфорт, і ефективність роботи. Ваш час має першорядне значення, тому наш принцип — максимальна якість в мінімальні терміни. Більшість пристроїв відновлюємо швидше, ніж за 2 години; якщо ж у вас немає часу їхати в наш СЦ «А-Сервіс», ми самі приїдемо до вас, а після ремонту доставимо вашу техніку назад.

Довіряючи нам ремонт свого пристрою, ви можете бути впевнені, що все буде зроблено швидко, якісно і за найдоступнішими цінами. В «А-Сервіс» чудові фахівці і кращі запчастини. Ми не просимо вірити нам на слово: на всі роботи ми даємо документальну гарантію терміном від 3-х до 6-ти місяців. Тому що ваша довіра-основа нашого успіху.

Ремонт macbook в Києві і Львові: гарантія вигоди

Прикро, коли дорога техніка виходить з ладу. І ще прикріше, якщо раптово вимагає ремонту макбук, особливо, якщо поламка гальмує робочі або бізнес-процеси. Ми розуміємо це і намагаємося виправити ситуацію в рекордно короткі терміни.

«А-Сервіс» – це той самий сц, де техніку ремонтують в день звернення в 80% випадків!

До речі, це ніяк не впливає на якість; в цьому ви теж можете бути впевнені, адже ми даємо гарантію на всі свої роботи і встановлені запчастини. Отже, вам потрібно лише зв’язатися з нашим фахівцем і вибрати зручний формат взаємодії. Все інше ми зробимо самі.

Сервісний центр «А-Сервіс»: ремонт клавіатури macbook

В «А-Сервіс» можна знайти широкий спектр послуг з термінового ремонту macbook, а також з удосконалення техніки apple.

Ми професійно виробляємо:

  • ремонт або заміну відеочіпа, що вийшов з ладу внаслідок перегріву;
  • заміну клавіатури після діагностики несправності;
  • заміну матриці і ремонт материнської плати macbook;
  • профілактичну чистку макбука.

Не знаєте, що зламалося? не біда. Ми проведемо первинну діагностику абсолютно безкоштовно, після чого озвучимо підсумкову вартість ремонту. Згодні? приступаємо!

Що, якщо macbook вимагає заміни комплектуючих?

Відновлювати macbook за допомогою оригінальних комплектуючих або вибрати доступні за ціною аналоги?

Ми розуміємо, що у вас може не виявитися часу і фінансових можливостей для замовлення заводських комплектуючих. Саме для цього випадку ми відібрали ряд кращих виробників, що займаються виготовленням якісних аналогів. Їх продукція проходить суворий контроль.

Проконсультуйтеся з нашими фахівцями: ми готові розрахувати для вас вартість ремонту в обох варіантах.

Рішення завжди за вами.