Як вибрати мобільний додаток на андроїд

3-10-2021

Популярність мобільних пристроїв зростає, ринок ще далекий від насичення, з’являються все нові моделі, нові «гаджети» і на цій хвилі мобільні додатки грунтовно зайняли своє місце в повсякденному житті сучасної людини. Також хочемо вам порекомендувати почитати про мобільний додаток crm , це найкращий додаток .  Найбільш популярними операційними системами для мобільних пристроїв є: apple ios, google android, windows phone саме під них і ведеться розробка мобільних додатків. Розробка мобільного додатку-це нові можливості для вашого бізнесу, нові перспективи розвитку, нові клієнти і нові прибуткові проекти. Створення мобільного додатку підвищує впізнаваність бренду, лояльність аудиторії і дозволяє зробити взаємодію зі споживачем ще більш ефективним.

Вартість розробки та створення програми для мобільних пристроїв включає в себе дизайн, розробку сервісів, продиктованих потребами бізнесу клієнта, проектування інтерфейсу програми, аналіз цільової аудиторії. Ми не працюємо за шаблонами, тому вартість розробки кожної програми розраховується індивідуально. У розділі портфоліо(за видами проекту) – мобільні додатки ви може вибрати найбільш близьке до ваших потреб рішення і запросити його вартість.

Найбільш часто зустрічаються додатки наступних типів:

Додатки новинних і медіа ресурсів, які дозволяють доносити інформацію в найкоротші терміни, в повному обсязі і незалежно від місця розташування споживача.

Цей вид додатків знаходиться на піку розвитку і буде поширюватися ще ширше. Такі сервіси дають можливість інтерактивної двосторонньої взаємодії бізнесу і клієнта. Причому, крім зручних сервісів, що надаються клієнту, додатки дозволяють проводити широкий спектр маркетингових досліджень, збирати аналітику по цільовій аудиторії, що може лягти в основу нових мобільних додатків. Створення мобільного додатку затребуване, перш за все, для компаній, що надають послуги і здійснюють продажі: кафе, салони краси, фітнес центри і магазини. Додаток сповістить потенційного клієнта про початок дії програми знижок, вступ в силу спецпропозиції, розширення списку послуг, надходження партії товару та інші події, мотивує його на вчинення цільового вчинку.

Переваги мобільного бізнес додатки очевидні:

Розширити можливості мобільного додатку можна за допомогою його інтеграції з веб-сайтом, що дозволить завантажувати всі оновлення, інформацію та новини в автоматичному режимі. До того ж, додатки з часом можна монетизувати.

Ігри завжди були популярні і не збираються здавати свої позиції на ринку. Просто змінюють місце застосування, зі стаціонарних пристроїв переходять на мобільні і ось уже звичні іграшки можна побачити на планшеті або ipad.

Мобільні додатки використовують для навігації за кермом, для інтеграції в корпоративну мережу, для ведення документообігу та розсилки інформації. Важко назвати сферу людської діяльності, якої не торкнулося б присутність мобільного додатку.

Для створення мобільних додатків ми використовуємо різні платформи і мови програмування. Вибір технології визначається типом і функціоналом програми, кількістю платформ для яких необхідно його розробити.