Як вибрати коркові дошки

3-17-2021
Коркова дошка 600*400 мм "Стандарт"

Пробкова дошка на стіні

Хто б міг подумати, що звичайна пробка так міцно увійде в життя людини. А все завдяки корковому дубу, адже саме з його кори сьогодні виробляється маса предметів для будинку, починаючи від затичок для пляшок і закінчуючи оздоблювальними матеріалами для підлоги, стелі і різними аксесуарами для інтер’єру.

Одним з таких затребуваних предметів є пробкова дошка для записів і заміток, а точніше для їх кріплення і тимчасового зберігання. Подібний аксесуар актуальний не тільки в умовах будинку, але і його широко застосовують в школах, офісах та інших установах. Але в цій статті ми розглянемо які функції виконує коркова дошка на стіні саме в умовах будинку. Також хочемо вам порекомендувати пробковая доска купить украина в Компанії ТСО

Пробкова дошка на стіні: для чого вона потрібна і куди її повісити?

Пробка-це унікальний матеріал і полюбився він людям завдяки своїй пружності, легкості, екологічності. Яке б виріб з нього не було виготовлено, воно привнесе тепла і затишку в інтер’єр будь-якої кімнати, навіть якщо мова йде про коркової настінної панелі. Її дуже зручно використовувати в якості інформаційної дошки. Правда писати безпосередньо на пробці маркером або крейдою не вийде, але зате на неї дуже легко за допомогою голок або кнопок зафіксувати будь-яку записку. Це можуть бути не тільки паперові замітки, інформаційні листи або плакати.

Але і оскільки коркова дошка в інтер’єрі дуже часто застосовується для додаткового декору стін, вона може стати і місцем для зберігання сімейних фотографій, дитячих мистецтв і різних виробів, зроблених власними руками.

Куди повісити коркову дошку в квартирі?

Залежно від розміру, форми і призначення, коркову дошку на стіну можна повісити практично в будь-якій кімнаті. Наприклад, на кухні вона стане прекрасним місцем для тимчасового зберігання рецептів або для передачі інформації домочадцям. Коркова дошка на стіні в передпокої також може бути інформаційним табло, а може виконувати роль ключниці. Не рідко у продажу зустрічаються дошки з полицею і гачками. Завдяки красивому обрамленню на корковій дошці можна стильно зберігати біжутерію, речі для рукоділля в жіночій майстерні або звичайну канцелярську дрібниця в домашньому кабінеті.

Пробкова дошка на стіну

Коркова дошка на стіні коридору і дитячої, як вже з’ясували, може стати місцем для зберігання пам’ятних предметів, зроблених руками дитини.

Дошка коркова в рамі

Сучасні дизайнери придумали використовувати пробку так, що вона повноцінно може виконувати і роль інформаційної дошки і може бути якісним декором інтер’єру.

Яка буває коркова дошка?

Сама по собі пробка має вигляд, м’яко кажучи, не найкрасивіший; колір і пориста структура можуть підійти не під будь-яке оформлення. Інша справа якщо це офіс, для цього у продажу є спеціальні пробкові дошки, єдиним оформленням яких є міцний алюмінієвий профіль. Бувають вони на роликовій стійці, що дозволяє полотно обертати і переміщати в міру необхідності.

Пробкова дошка для будинку завжди має більш привабливий зовнішній вигляд. Якщо готовий куплений варіант не зовсім влаштовує, його можна легко переробити або пофарбувати під потрібний лад своїми руками. А можна створити з нього цілу картину, якщо трохи пофантазувати з фарбами, а щоб все вийшло красиво, фарбувати можна за трафаретом. Інший варіант декору коркової дошки має на увазі нанесення на її поверхню тканини. Її можна приклеїти до пробки або натягнути, зафіксувавши її зі зворотного боку листа. Підібрана тканина в такт меблів або штор допоможе гармонійно вписати дошку в навколишній інтер’єр.

Дошка коркова на стіну фото

Надати декоративні якості дошці допоможе і красиве обрамлення, красива дерев’яна рамка перетворить звичайний корковий лист в якусь подобу картини. Також за допомогою рамки можна стилізувати цей аксесуар під потрібний дизайн інтер’єру.