Як вибрати игрушки для взрослых

10-13-2021
іграшки для дорослих

Матеріал не призначений для осіб, які не досягли 18 років. Також хочемо вам порекомендувати игрушки для взрослых. Якщо вам ще немає 18, почитайте наш текст про творчі майстер-класи в сочі.

Редакція the village південь виступає проти стереотипів, але за секс-просвітництво. У матеріалі, підготовленому разом з інтим-магазином пояснюємо, що игрушки для взрослых — це нормально, пеніс і вагіна — це просто назви статевих органів і вимовляти їх не соромно, а інтим-магазин — це не темне приміщення з батогами і наручниками, а майже аптека з привітним персоналом і багатим асортиментом товарів для вашого задоволення. Ще пройдемося по людським комплексам і усталеним стереотипам. Вперед, назустріч знанням!

Навіщо потрібні секс-іграшки

Австралійські дослідники провели секс-експеримент, в якому взяли участь п’ять тисяч чоловіків і жінок. Його результати дали нам ось такі цікаві цифри. У 96% випадків пари займалися вагінальним сексом. При цьому оргазм отримали 95 % чоловіків і лише 50% жінок. Механізм отримання оргазму у жінок влаштований складніше, але ще результати говорять нам про те, що більшість людей не знайомі з власним тілом і повністю перекладають можливість отримання оргазму на партнера. Ми не розуміємо, які зони на тілі є ерогенними і як їх стимулювати. Друга частина експерименту дала всьому прогресивному людству надію на світле майбутнє. Статеві акти, під час яких вдавалися до більш тривалих попередніх пестощів і до використання секс-іграшок, задовольнили вже 86% дівчат. Досліджувати своє тіло і розкривати бажання, про які ми самі не знаємо, — ось перше призначення асортименту інтим-магазинів.

Якщо в ліжку давно не ” вау “і все частіше” а може, потім?» – з цим точно потрібно щось робити. Психологи в один голос стверджують, що прісний секс ще не зміцнив жодні відносини. Порада дня для новачків: стартувати з екстриму необов’язково, мотузки для японського зв’язування —шибарі — почекають. Зазвичай консультанти інтим-магазинів радять почати знайомство з асортиментом з цілком лайтових гаджетів або аксесуарів, таких як незвичайне білизна, вібратори-вкладиші в трусики або вібропулі. У довгострокових відносинах партнери зазвичай вже досить добре знають один одного з емоційної і фізіологічної точок зору, найчастіше в ліжку їм елементарно не вистачає фантазії. Розпалити її-друге завдання секс-іграшок і косметики з ефектами «вогню» і «льоду» або карткових ігор для дорослих. Іноді навіть сам похід в магазин може стати цікавим інтимним переживанням.

1 цікаву інформацію для роздумів надав німецький виробник секс-іграшок womanizer. У період початку європейського локдауну, з 1 січня по 6 березня 2020 року, зростання продажів його товарів стало на 50% вище раніше прогнозованого. Основними покупцями стали люди, які опинялися у вимушеній ізоляції без пари. Робимо висновок, що третьою місією секс-іграшок стає безпосереднє задоволення інтимних бажань.

Чому не виходить досягти вагінального оргазму

Вагінальний або анальний оргазм не більше, ніж просто міф. Засмучуватися з цього приводу дівчатам вже точно не потрібно. Тому що в жіночому тілі за оргазм відповідає лише один орган — і це клітор. Його будова повністю вивчили зовсім недавно, але вже з цих досліджень зрозуміло, що він несе тільки одну функцію — отримання задоволення. І так, оргазмує тільки він. Інші чутливі зони: всім відома зона g (знаходиться на передній стінці піхви), к (дзеркальна g, на задній стінці), а і а1 (близько до матки), u (між уретральним каналом і піхвою) теж приносять приємні відчуття, однак оргазм — прерогатива виключно клітора.

Наскільки оргазм важендля здоров’я

Для здоров’я

«в ідеалі, звичайно, фізичний акт повинен закінчуватися задоволенням. Це однозначно добре і корисно. Оргазм викликає викид ендорфінів, який сприяє поліпшенню роботи центральної нервової системи. Це відмінна розвантаження і можливість зняти напругу.

Відповідає лікар-гінеколог анжела артемова

Також збільшення мастила сприяє репродуктивній функції. В якомусь сенсі оргазм-це система захисту, розблокування цнс”»

Чому не виходить отримати вагінальний оргазм

Вагінальний або анальний оргазм не більше, ніж просто міф. Засмучуватися з цього приводу дівчатам вже точно не потрібно. Тому що в жіночому тілі за оргазм відповідає лише один орган — і це клітор. Його будова повністю вивчили зовсім недавно, але вже з цих досліджень зрозуміло, що він несе тільки одну функцію — отримання задоволення. І так, оргазмує тільки він. Інші чутливі зони: всім відома зона g (знаходиться на передній стінці піхви), к (дзеркальна g, на задній стінці), а і а1 (близько до матки), u (між уретральним каналом і піхвою) теж приносять приємні відчуття, однак оргазм — прерогатива виключно клітора.

Наскільки оргазм важендля здоров’я

Для здоров’я

Відповідає лікар-гінеколог анжела артемова

«в ідеалі, звичайно, фізичний акт повинен закінчуватися задоволенням. Це однозначно добре і корисно. Оргазм викликає викид ендорфінів, який сприяє поліпшенню роботи центральної нервової системи. Це відмінна розвантаження і можливість зняти напругу. Також збільшення мастила сприяє репродуктивній функції. В якомусь сенсі оргазм-це система захисту, розблокування цнс”»

Як відправитися в секс-шопі не відчути себе збоченцем

І не відчути себе збоченцем

Все ж бачили кадри з якої-небудь заштатної комедії, де чоловікові на парубочому вечорі дарують надувну ляльку і бурхливо сміються над сміється ідеєю. Або момент з фільму “секс у великому місті”, де у саманти на ринку в абу-дабі намагаються вкрасти сумку, з якої випадають презервативи, і всі свідки починають засуджувати не злодія, а дівчину. Все це відображає негативну суспільну повістку, сформовану навколо самого поняття сексу, що перетворює базове задоволення, дароване нам природою, в щось вульгарне і брудне. Щоб не повторювати кіношні ситуації в житті, приймемо раз і назавжди факт того, що сексом займаються всі. Взагалі все. І будь-які ігри в ліжку, звичайно, на основі обопільної згоди і в рамках законодавства, мають повне право на існування.

Зовсім не кожен відвідувач сучасного секс-шопу-великий шанувальник вібраторів, деякі просто заходять туди за масажною олією, якісним лубрикантом або сексуальною білизною, яку не купиш в звичайних магазинах. Також там є косметика, як уходовая, так і для масажу. Солодощі пікантних форм для найближчих друзів. Блиски для губ з охолоджуючим або розігріваючим ефектом. Гель для душу, який можна їсти, для любителів займатися сексом в душі.

Ще один стереотип-це сам вид інтим-магазину. Нам він представляється темним приміщенням, де на екранах крутять нескінченне порно, а навколо рясніють блискучими гумовими боками гігантські члени. Цей стереотип нав’язаний сценами з фільмів, адже більшість з нас секс-шопи тільки там і бачили. В реальності інтим-магазин нового формату більше схожий на б’юті-шоп або аптеку: тут прозорі двері, приємне освітлення, привітні консультанти, а всі іграшки 18+ приховані за спеціальною ширмою.

Як подолати збентеженняі заговорити про сексес партнером

І заговорити про секс

З партнером

Негативне ставлення до сексу формувалося поколіннями, тому нам складно говорити не тільки про секс, але навіть називати своїми іменами власні статеві органи. Для довідки, їх назви-пеніс і вагіна. Щоб стати більш розкутими, необхідно подолати себе. В інтим-магазині для цих потреб є класні ігри для двох, настолки, які допоможуть партнерам краще пізнати один одного, почати відкрито розмовляти про секс, свої бажання і навіть навчитися керувати процесом. Є маса варіантів від гральних кісток, підкинувши які, ви дізнаєтеся, що вирішив випадок за вас, — в якій позі і де пройде ваш секс, до конвертів з картками, де заховані завдання для нього і для неї. У темі сексуального спілкування дотримуйтеся концепції step by step. Освойте ази, дізнайтеся один одного — і потім вас буде вже не зупинити.

Розмір має значення

Давайте спочатку визначимося, а який, власне, розмір пеніса вважати нормальним. До недавнього часу стандартна довжина презервативів популярних виробників становила 17 сантиметрів, проте згідно з останніми дослідженнями середній розмір пеніса менше приблизно на два-три сантиметри. Цього цілком повинно вистачати для задоволення партнера, а якщо хочеться більшого, то в інтим-магазині можна придбати спеціальну насадку. ВонаРельєф буде добре стимулювати внутрішні ерогенні зони жінки, а відкрита головка і чоловіка не позбавить задоволення.

Що робити якщо оральний секс викликає огиду

В основному неприємні відчуття від орального сексу пов’язані з фізіологічними гормональними запахами, що виходять від статевих органів. Це одна з найбільш легко вирішуваних проблем. В асортименті секс-шопу знайдете спеціальні лубриканти зі всілякими смаками і ароматами. І ні, це не ті хімічні лубриканти,