Як вибрати букмекерську контору

1-14-2022

Для багатьох наших співвітчизників ставки на спорт — не просто спосіб весело провести час, а й можливість заробити. Щоб мати стабільний додатковий дохід, потрібно керуватися не своїми уподобаннями в спорті, а грамотно аналізувати події і мати стратегію. Але найголовніше-важливо вибрати букмекерську контору, якій можна довіряти.

Багато бк сьогодні пропонують свої послуги, але не з усіма варто співпрацювати. Перевірте список букмекерів від лучшие букмекеры Беларуси, а також рейтинг перевірених бк, яким можна довіряти. Сервіс аналізує букмекерські контори за різними параметрами. Представлений за посиланням рейтинг букмекерів включає тільки перевірені компанії.

Перше, на що звертають увагу при формуванні рейтингу – наявність ліцензії. При її відсутності компанію не можна назвати легальною. Якщо у бк є ліцензія, це говорить про те, що вона працює з цупіс, не обманює клієнтів і своєчасно виплачує виграші. Будь-які спори в такому випадку вирішуються відповідно до чинного законодавства.

Крім того, важливим фактором є робота техпідтримки. Представники букмекера повинні швидко реагувати на будь-які запити користувачів, конструктивно відповідати на питання беттерів як в онлайн-чатах, так і по телефону, а також електронною поштою. Техпідтримка є обличчям компанії.

На загальний рейтинг букмекера впливають коефіцієнти і розпис. Чим більше ставок пропонується користувачам, тим більше у компанії шансів потрапити в топ. При виборі букмекерської контори рекомендуємо звернути увагу на загальний рейтинг бк, а також вивчити відгуки користувачів.

Ця стаття вийшла завдяки академії ставок “чемпіонату” і фонбет. Вивчайте ставки на спорт, здавайте тести, заробляйте досвід і переможете в таблиці лідерів. Обженіть головного редактора!

Заробіток-це стабільне отримання прибутку на довгій дистанції. Ставки пов’язані з ризиком. У теорії можливо йти в плюсі і називати це заробітком. Але ставок без ризику не буває, рано чи пізно будуть поразки. Це не дозволяє говорити про впевненість і будь-які гарантії.

У мережі є сайти-верифікатори, на яких прогнозисти підтверджують статистику зроблених ставок. Аналіз цієї статистики показує, що отримувати стабільний прибуток на ставках можна.

Складно отримати підтвердження, що ці прогнозисти живуть тільки лише за рахунок ставок. Мало кому захочеться висвітлювати цю частину своєї діяльності.


Перша умова заробітку-мінімізація ризиків. Більшість гравців програє частіше, ніж виграє. Позначається прагнення якомога швидше заробити і покрити збитки попередніх ставок.

Фінансова стратегія ставок в букмекерській конторі убезпечить ігровий банку. Є безліч систем управління банкроллом. При ставках за певною схемою головне-дисципліна і дотримання власного плану.

Інвестиції або великий виграш
Перед початком гри на ставках визначитеся з цілями. Якщо ви ставите для задоволення, ризикуйте невеликими сумами. Наприклад, грошима, які ви можете витратити на похід в кіно, кафе або інші заклади.

Якщо мета-зірвати куш, потрібно усвідомлювати ризики. Прибутку в рази перевищує суму ставку можлива тільки на високих коефіцієнтах. Така гра не може принесе стабільний заробіток. Це схоже на лотерею.

При бажанні заробити на ставках ставитеся до процесу гри як до інвестицій в довгостроковій перспективі. Це має на увазі терпимість до осідань, управління банком, системний вибір ставок.

Стратегії ставок
Безсистемна гра на ставках може привести тільки до поразки. Сьогодні ви робите ставку на гру улюбленої команди, завтра на «реал», тому що він фаворит, а на післязавтра ставити вже нічого.

Системність в беттінгу – це дотримання певної стратегії і принципам відбору матчів і ставок.

Виберіть стратегію після її детального вивчення. Якщо вам зрозумілі принципи і правила, протестуйте систему на віртуальному рахунку. Тільки після вдалого досвіду починайте грати на свої гроші.

Торгівля на біржі
Грати на ставках можна не тільки в букмекерських конторах, але і на біржах. Відмінність полягає в тому, що ви змагаєтеся з іншими гравцями, а не з бк.

Ставлячи за прогнозами різних капперів цілком реально отримати прибуток. Але потрібно розуміти, що кожен прогнозист може грати в мінус. Також враховуйте витрати на покупку підписок, можливі складнощі з проставленням ставок, порізкою акаунтів в бк та інші нюанси.