Як вибрати букмекерську контору

7-29-2020

 

Прислів’я говорить, що новачкам щастить. Але якщо мова йде про ставки на спорт, везіння — лише половина справи. Набагато важливіше вибрати надійну і чесну букмекерську контору. Який він  — кращий букмекер, які букмекерські контори вважаються найбільш респектабельними і на що звернути увагу, підшукуючи посередника для беттінг? Також хочемог порекомендувати вибрати букмекерску контору на сайті  бонус олимп  , тут великі шанси на перемогу. 

Як вибрати кращу букмекерську контору

Зовсім недавно кількість букмекерських контор на ринку обчислювалася чи не сотнями. Однак їх діяльність слабо контролювалася законодавством. Ситуація змінилася в минулому році. Тепер букмекерські контори приймають ставки онлайн, повинні мати ліцензію, вести всі розрахунки з гравцями через незалежний розрахунковий центр (ЦУПИС), входити до СРО та платити податки. Словом, в країні почалася масштабна легалізація цього бізнесу. І це хороша новина для гравців — хоча кількість букмекерських контор скоротилося, їх надійність зросла.

Що ще відрізняє кращі букмекерські контори і на що звернути увагу при виборі? Ось кілька важливих критеріїв:

  • Ліцензія . Сьогодні наявність ліцензії обов’язково ― це гарантія того, що букмекерська контора діє в правовому полі РФ і грає за правилами.
  • Термін роботи на ринку. Тут все просто: чим довше букмекерська контора працює, тим вона стабільніше і надійніше. Якби контора була ненадійною, вона не протрималася б на ринку довго в умовах високої конкуренції.
  • Спосіб розрахунків і валюта. Заздалегідь дізнайтеся, в якій валюті можна відкривати рахунок, яким способом поповнювати аккаунт і, що особливо важливо, як можна отримати свій виграш, а також скільки часу це займе. Одні контори дозволяють поповнювати рахунок і отримувати виграш дуже швидко, в інших це займає кілька днів.
  • Інтерфейс сайту або програми . Це показник скоріше суб’єктивний. Сайт (додаток) повинен бути зручним і інтуїтивно зрозумілим.
  • Лінія. Лінією називають вибір подій, на які можна робити ставки. Широка лінія робить процес беттінг набагато цікавіше.
  • Відгуки. Їх нескладно знайти в інтернеті. Відгуки дають уявлення про те, наскільки надійна контора насправді — немає проблем з виплатами, як оперативно контора здійснює зарахування і видачу грошей та ін.
  • Служба підтримки. Кращі букмекерські контори Росії мають цілодобову службу підтримки російською мовою — представники контори повинні бути готові в будь-який момент відповісти на всі ваші запитання.
  • Один з істотних критеріїв вибору — розмір маржі, тобто різниці між передбачуваним результатом події і передбачуваної ймовірністю, озвученої букмекером. Для гравця вигідніше низька маржа, однак тут важливо зберігати об’єктивність. Розмір маржі не повинен бути надто низьким. Нереалістично низька маржа нерідко є ознакою контори-новачка, або нечесної організації, яка взагалі не має наміру виплачувати виграш, а тому може заявити наскільки завгодно низьку маржу.