Як урізноманітнити секс

8-14-2021

Розповімо, як урізноманітнити твою з чоловіком інтимне життя за допомогою вибору правильного місця і часу, оновлення еротичного гардеробу, рольових ігор, еротичного масажу, оральних ласк і деяких поз. Також хочемо порекомендувати вибрати  https://metelyk.com.ua/vibratory на сайті .

Сексуальне життя-неймовірно важлива складова любовних відносин, без якої вони, як би там не було, приречені на розпад. Однак з роками люди все більше занурюються в рутинний побут, а з появою дітей або посадовим підвищенням хоча б одного з партнерів іноді і зовсім не залишається часу на любовні втіхи. Все складніше стає насолодитися один одним, як це було в перший рік вашого спільного життя, і в зв’язку з цим у багатьох жінок виникає питання, як зробити приємне чоловікові в ліжку, доставити йому нові позитивні емоції і взагалі урізноманітнити сексуальні відносини зі своєю половинкою. Спробуємо розібратися разом.

Місце і час

Якщо ви вже більше трьох років в шлюбі і всі ваші сексуальні відносини обмежуються спальнею і виникають лише під покровом ночі — пора щось міняти. В першу чергу місце-спробуй заманити чоловіка в заміський готель на вихідні або хоча б в гості до друзів і зробіть це “по-тихому” у ванній. Або спокуси його там, де він найменше цього очікував: на природі, в кінотеатрі, примірочної магазину, ліфті, його офісі, нічному трамваї або таксі, на даху будинку або в літаку. Це лише приблизний список, повір, варто лише почати думати про подібне, як в твоєму щоденному рутинному графіку відразу знайдеться безліч незвичайних місць, де можна зробити приємність коханому чоловікові.

Тепер про час. Якщо протягом декількох років жити в монотонному графіку, де немає місця спонтанності і новим відкриттям, сексуальне бажання може почати згасати само собою. Так що старайся позбавлятися від рутини і знаходь годинку на інтимне проведення часу з чоловіком вранці, під час обідньої перерви, а також не обмежуйся одним статевим актом, якщо ви обидва бажаєте продовження.

Не соромся говорити про секс і обговорювати з чоловіком інтимні моменти – так з’являється додатковий рівень довіри, а йому напевно припадуть до душі твої фантазії.

Важливо! переконайся, що ви перебуваєте одні і ніхто не перерве вас «на найцікавішому місці», а також заздалегідь подбай про гігієну.

Різноманітність інтимного гардеробу

Не секрет, що чоловіки люблять очима, а значить ти можеш вплинути на його сексуальне бажання і зробити йому приємне, урізноманітнивши свій білизняний гардероб. Тут застосуємо повний політ фантазії: від романтичного і фатального мереживної білизни до боді з сітки і шкіряного костюма з секс-шопу. Не нехтуй аксесуарною групою: доведено, що панчохи, стерпи та інші елементи збільшують чоловіче бажання в середньому на 20 відсотків. Якщо ви любите рольові ігри, заведи окрему поличку в гардеробі для ваших улюблених комплектів уніформи.

Сексуальні ігри

На цьому місці більшість жінок зазвичай думає: це точно не для нас/ його це не заведе/ ми будемо відчувати себе ніяково / як це взагалі (потрібне підкреслити). Якщо ти задумалася, як зробити чоловікові приємне в інтимному плані, прагнемо розвіяти твої сумніви: рольові ігри — це не тільки халат медсестрички або будь-яка інша уніформа (однак і ці варіанти мають місце бути!). Спробуйте спільно з чоловіком закрутити будь-якої сценарій, в якому ви обидва будете почувати себе незвично, але в той же час досить впевнено. Ось кілька прикладів:

  • зустріньтеся в кафе або барі, як ніби ви на першому побаченні або зробіть вигляд, ніби тільки познайомилися, а потім перемістіться додому (нібито, до одного з вас) і зробіть це так, як ніби це ваш перший раз.