Як створити свій профіль у соціальній мережі

2-24-2019

Как cоздать свой профиль в социальной сети
Проводячи час у соціальних мережах, ми постійно спілкуємось та взаємодіємо з профілями інших користувачів. Для цього в кожній мережі доступні «особисті повідомлення». Але якщо мова йде про SMM та просуванні сайтів, які я хочу розповісти, як повідомляти користувачів у публічних повідомленнях, шляхом створення посилання на його аккаунт.
Також хочемо вам порекомендувати stickeroid
Перед тим, як я розповім про плюси використання активних посилань користувачів у повідомленнях, давайте подивимося, що вони з себе представляють.
Для прикладу, візьмемо повідомлення ВКонтакте. У першому варіанті, в одній зі своїх груп я зробив запис – рекомендацію на блог користувача. Тут при наведенні курсору підсвічується активне посилання користувача ВКонтакте.
Такі повідомлення доступні в багатьох соціальних мережах. Я покажу як зробити активне посилання: ВКонтакте, Google , Twitter і Facebook. Але давайте ще раз подивимося, чим корисні такі записи.
Згадуючи людей в своїх групах, ви можете залучати цільових користувачів співтовариства. Комерційні сторінки – профілі можуть ефективніше працювати зі своєю аудиторією або клієнтами. Ви отримаєте більше шансів, що ваша запис отримає хороший «резонанс», тобто більше лайків і репостов.
Загалом, використання активних посилань на профіль користувача — це SMM – інструмент для роботи з аудиторією популярних соціальних мережах.
Що б зробити посилання користувача ВКонтакте, необхідно використовувати наступну конструкцію у запису. Де, «@» унікальний ID сторінки користувача, а вміст в дужках, є анкором посилання. Якщо користувач є вашим другом, то достатньо просто набрати перші літери його імені після «@» і ви побачите запропоновані варіанти.
Що б створити посилання в Google , необхідно що б згадуваний користувач був доданий в будь-який з ваших . При наборі « » так само спрацює пошук по вашим , де буде запропоновано вибрати користувача.
Активні посилання користувачів Twitter вбудовуються наступним чином. Як і ВКонтакте, після «@» використовуємо унікальний ID сторінки. Так само можна набирати відразу ж ім’я користувача, де будуть запропоновані варіанти.
На цьому у мене все, сподіваюся, тепер ваша робота в соціальних профілях стане більш ефективною і допоможе в розкручуванні сайтів, спільнот, груп або підняття авторитету автора блогу.