Як створити блог

10-3-2018

Как создать блог
Особисті блоги часто називають інтернет-щоденниками. В них автори в стислій формі описують події зі свого життя або розмірковують на ті чи інші теми. Відмінною рисою такого блогу є зворотній зв’язок автора зі своїми читачами. За допомогою коментарів автор може відповідати на питання користувачів, обговорювати з ними запропоновані матеріали та обмінюватися будь-якою інформацією. Аудиторія таких блогів, як правило, непостійна. Найчастіше читачі відвідують той чи інший блог виходячи з особистих інтересів.
Також хочемо вам порекомендувати тут
Тематичні блоги. Присвячуються певній темі. Регулярний випуск актуальної інформації формує постійну цільову аудиторію. Коментування матеріалів поєднує людей з однаковими інтересами громади. Тому в таких блогах цікавими можуть бути як матеріали, так і коментарі до них. Тематичні блоги легше просувати в пошукових системах і монетизувати.
Новинні блоги. Такі блоги можуть бути присвячені політиці, моді, ігор, IT-індустрії і т. п. Головне, щоб вони завжди були самими свіжими, цікавими, іноді скандальними. Новинний блог — це не просто суха новину. Автор може проводити аналіз події і висловлювати особисту думку щодо нього. Аудиторія таких блогів різнобічна. Трафік теж може формуватися неоднорідне: пошукові системи, соціальні мережі, рекомендації користувачів.
Прочитайте про те, як зареєструватися і створити сайт.
Примітка! Якщо ви залишите на сайті “Редактор сторінок”, то, крім блогу, на ньому будуть “Головна сторінка”, сторінка “Про сайт” і “Сторінка зворотного зв’язку” (якщо активований модуль “Поштові форми”). Якщо вам не потрібна головна сторінка і ви хочете, щоб при переході на сайт відразу відкривався блог, в панелі управління сайтом перейдіть в Налаштування – Системні – Головна сторінка – При переході на Головну сторінку відкривати – Виберіть “Блог” і збережіть.
Модуль “Блог” за замовчуванням містить все необхідне: стрічку новин, календар подій і можливість коментування (соц. коментування і звичайне коментування). На початковому етапі не встановлюйте премодерацію на коментарі для своїх користувачів. Встановіть reCAPTCHA, щоб не було спаму. Блог також зручний тим, що створення категорій для нього не є обов’язковим. Якщо ви вирішите створити категорії, не тримайте їх порожніми без матеріалів.