Як створити сайт

9-17-2021

Щоб створити сайт, вам знадобиться кілька обов’язкових елементів: домен, хостинг, ssl-сертифікат і програма для створення зовнішнього вигляду сайту. Кожен з цих елементів можна придбати окремо і налаштувати вручну. Однак https://hover.com.ua пропонує комплексні рішення, які позбавлять вас від безлічі налаштувань і прискорять шлях до готового сайту.

Тому якщо ви хочете створити сайт і не знаєте, з чого почати, ця стаття для вас.

За допомогою яких послуг можна створити сайт

Перше, про що варто подбати — домен. Домен-це ім’я сайту, яке набирають в адресному рядку, щоб перейти на веб-сторінку. Без домену користувачі не зможуть знайти ваш сайт в інтернеті. Домен можна зареєструвати окремо, але ми рекомендуємо замовляти його разом з однією з послуг, перерахованих нижче. У цьому випадку домен буде прив’язаний до послуги автоматично і вам не доведеться налаштовувати його вручну.

Далі ми розповімо про декілька послуг для створення сайту. Розташуємо їх за складністю використання: від простих до більш трудовитратним і вимагає досвіду в розробці.

Всі перераховані нижче послуги-інструменти для створення сайту. За допомогою них ви зможете самостійно наповнити свій сайт контентом. Якщо вам потрібен повністю готовий сайт-зверніться до фахівців, що займаються розробкою. Компанія reg.ru не надає подібні послуги.

Конструктор сайтів

Найпростіший спосіб створити сайт-конструктор сайтів . Принцип роботи простий-ви вибираєте шаблон майбутнього сайту і редагуєте його зовнішній вигляд під себе: додаєте елементи дизайну, налаштовуєте розміри і кольори. Редактор інтуїтивно зрозумілий і не вимагає знань коду. З конструктором впорається навіть новачок. Докладні інструкції в базі знань, а також чуйна служба підтримки допоможуть створити ваш перший сайт самостійно.

Безсумнівним плюсом є можливість спробувати конструктор безкоштовно – для цього є тариф»стартовий”. Надалі можна перейти на тариф з великою кількістю шаблонів і місця на диску. Головний недолік-обмежений функціонал, не можна додати на сайт функцію, якої немає в конструкторі.

Конструктор підійде для нескладних сайтів:

  • лендинга,
  • сайту-візитки,
  • портфоліо.

Один з найбільш універсальних варіантів створення сайту-покупка хостингу сайтів з доменом. Якщо у вас вже є сайт, досить розмістити його на хостингу. А якщо сайту немає — просто виберіть і встановіть в хостинг панель потрібну cms:

  • wordpress,
  • joomla,
  • drupal,
  • modx,
  • opencart.

Спектр застосування cms вкрай широкий: блог, одностранічнік, великий комерційний проект. Ви можете вибирати з величезної кількості шаблонів, створених професійними дизайнерами, і встановлювати необхідні доповнення. Визначитися з вибором допоможе стаття яку cms вибрати для сайту.

Найпопулярнішою cms є wordpress. У програмі є тисячі плагінів, які значно розширюють функціонал системи. У нашій базі знань багато інструкцій по роботі в wp, а в інтернеті є спільноти розробників, в яких ви зможете знайти відповідь на практично будь-яке питання.