Як розпиляти лдсп

6-9-2019

Как распилить  лдсп

ЛДСП — це всім відома деревно – стружкова плита, тонко шліфована і покрита паперово – смоляною плівкою. Покриття виходить міцним, красивим, стійким до механічних пошкоджень і термічного впливу, що робить ЛДСП досить привабливою для меблевого виробництва і внутрішньої обробки приміщень. Також хочемо вам порекомендувати заказать распил лдсп

Багато домашні майстри воліють самостійне виготовлення меблів і купують якісну ЛДСП в будівельних магазинах або у виробників. Благо, шрочайшая колірна гамма ламінованих покриттів дозволяє без праці підібрати найбільш підходящий матеріал. Текстура поверхні теж різноманітна: вона може бути гладкою, що імітує деревину або натуральний камінь, тисненої під шагрень або деревні пори. Але щоб виготовити власними руками унікальну меблі або ексклюзивний інтер’єр, не достатньо просто купити ЛДСП і розкроїти її за лекалами. Тонке ламіноване покриття має тендітну структуру. При грубих неписьменних діях розріз виходить рваною, а на кромках покриття з’являються глибокі раковини.

Щоб розпиляти ЛДСП без сколів і тріщин, потрібно знати деякі хитрощі роботи з нею. Різати ЛДСП в домашніх умовах можна ручною пилкою з дрібними зубцями, дисковою пилкою, електролобзиком. По лінії розпилу щільно закріпити клейку стрічку, не дозволяє зубах пошкодити лицьову частину покриття. Гострим ножем по лінії розпилу прорізати ламіноване покриття і шар трісок під ним. Таким чином, пила буде різати внутрішні шари ДСП, впливаючи на покриття лише по дотичній.

Ручну пилу при роботі розташовувати під дуже гострим кутом до поверхні дошки. Розпил електричними інструментами, виконувати з мінімальною подачею. На отриманій деталі гострим ножем зрізати тонкий шар кромки покриття під кутом 45°. Шліфування розпилу виконувати дрібним напилком, обробляючи зріз в напрямку від країв до центру. Щоб при подальшій експлуатації край розпиляної ЛДСП не утворював сколів і тріщин, його потрібно захистити спеціальними накладками.