Як робиться раслабляющий масаж.

2-19-2019

Як робиться раслабляющий масаж.

Майстер – клас для провела красноярський масажист Юлія Кустова. До проведення масажу потрібно підготуватися: температура в кімнаті повинна бути комфортна (близько 27С). Обстановка повинна бути спокійною, сприяти розслабленню. Воно не повинно світити в очі партнеру. Вимийте руки, якщо вони холодні зігрійте їх. Якщо у вас довге волосся, подбайте, щоб вони не заважали. Вибирайте вільний одяг, щоб вона не створювала перешкод руху. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі four hands massage manhattan.
Приготуйте олію, краще використовувати натуральне (оливкова, мигдальне, персикове), воно легше всмоктується шкірою, а мінеральне — закупорює пори. До того ж рослинне масло забезпечує шкіру необхідними живильними речовинами. Нагрійте його до кімнатної температури. Ніколи не наливайте масло безпосередньо на шкіру партнера. Для більшості людей це неприємно. Спочатку нанесіть масло на руки, а потім на шкіру. Розмістіть мат (поліуретановою килимок) на підлозі так, щоб можна було безперешкодно підходити до массируемому з будь-якого боку.
Масаж виконувати не менш ніж через годину після їжі. Положення партнера — лежачи на животі, руки злегка зігнуті в ліктьових суглобах і розташовуються вздовж тулуба, голова повернута в сторону. Займіть зручне положення, сівши на коліна над головою партнера. Наносьте масло обома руками по спині, плечах, по боках тулуба. Можете це зробити будь-якими рухами, головне, щоб вони були м’якими і енергійними.