Як протестувати Кардшаринг

10-30-2017

Кардшэйринг — це вдала можливість переглядати платні тобто закриті телевізійні канали користуючись для цього відкритими засобами інтернету. Наприклад, у людини є сплачена. офіційна карта одного з провайдерів супутникового тб. Він може застосовуючи власний ресивер розшарити (дозволити увійти в мережу незмінно оновлювані ключі тих або інших супутникових каналів). У слідстві чого, одну офіційну карту зможуть спостерігати пара людей в один момент.Пропоную http://tvboom.net/

У тому випадку, якщо у вас є підключення до супутникового телебачення, але не завжди є можливість спостерігати всі існуючі канали. оскільки деякі з них є платними, а інші і зовсім не говорять в місці вашого проживання. Зараз кардшарінг нтв плюс найбільш популярний, але є й інші варіанти.

Крім цього, з’являється багато труднощів, у разі якщо в будинку велика кількість телевізорів і для всіх з них потрібне підключення. І щоб така неприємність не з’являлася багато користуються послугою кардшаринга, тобто можливістю показувати всі канали, але за допомогою лише одного підключення.

Дослівно кардшарінг перекладається з англійської як поділ картою. Під картою передбачають платну послугу, яка дозволяє спостерігати багато різних супутникових каналів. Також, кардшарінг відкриває доступ до всіх телевізійних каналах, які дешевші на серверах кардшаринга.

У середньому, грошова економія утворює 90% ціни підписки, поряд з цим, ви фактично не втрачаєте в якості зображення.

Основна умова, щоб отримати змальовану користь— мати в наявності супутниковий ресивер з допомогою функції шарінга. Досконалий варіант, мати широкосмуговий доступ до інтернету.

Усвідомити, ресивер підтримує дану функцію, як її вірно активувати і вибрати ресивер можливо крім цього в мережі на спеціальних сайтах.

Як усвідомити, чи задовольнить запити абонентів і подібне телемовлення очікування? Перед підключенням експерти рекомендують його протестувати. Тест кардшаринга потрібен, щоб у першу чергу, оцінити рівень якості передачі сигналу і налаштувати.