Як правильно виконувати масаж.

5-2-2018

Як правильно виконувати масаж.
Перші зморшки примушують кожну жінку задуматися про збереження молодості. Сучасна косметологія пропонує безліч методів, кожен з яких буквально кричить про свою ефективність, але більше уважне вивчення питання підказує, що не все так гладко. Протипоказання, розчарування, неякісні послуги і навіть зіпсована зовнішність — все це, на жаль, не рідкість навіть серед тих, хто віддає за похід до косметолога десятки тисяч рублів. Саме тому все більше жінок починають звертати увагу на методи, перевірені часом, максимально природні і зрозумілі, і серед них, звичайно ж, масаж обличчя проти зморшок. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі посмотрите здесь.
Позитивний вплив масажу на шкіру загальновідомо. В результаті цієї процедури посилюється потік крові по капілярах, клітини починають отримувати більше кисню і поживних речовин, активніше виводяться токсини. Всі ці зміни позитивно позначається на синтезі колагену і еластину, що, в свою чергу, підвищує пружність шкіри. Сприяє масаж і поліпшення стану підшкірних м’язів, знімаючи «затиски», нормалізуючи обмін речовин і підвищуючи тонус. Все небхідне для цього буде у ресурсі подробнее здесь.
В результаті шкіра підтягується, овал обличчя стає більш чітким, зникають складки і зморшки. Крім того, нормалізація кровообігу позитивно позначається на перебігу запальних процесів, зменшує почервоніння запалених плям, повертає рум’янець. Крім безпосередньої лікувальної дії, масаж обличчя від зморшок володіє профілактичним ефектом. Займає така процедура не більше 15 хвилин в день.