Як правильно вибрати каву.

1-16-2019

Як правильно вибрати каву.

Можливо, що ви вже вибрали собі одного кавового, в сенсі, кава (чистий або суміш) з яким у вас гармонія і любов вранці, вдень і ввечері. Вибрати каву – справа не на один день. Іноді доводиться потрудитися і пробувати, пробувати, щоб знайти відповідний вам по фортеці, смаку, аромату, ціною і т. Познайомитися з основними країнами – виробниками кави: де і якою каву вирощують, як давно і чий кави вважається на світовому ринку кращим. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі gold mogi.
Запам’ятати правильні способи заварювання і зберігання зернової кави (щоб напій радував, а куплені зерна не видихалися і не зіпсувалися). Пройшовши всі етапи знайомства, вибрати улюблений кави і насолодитися його смаком і ароматом не складе праці. Кава – один з найпопулярніших напоїв світу. Зелені (не обсмажені) зерна кави в світовій торгівлі посідають друге місце після сирої нафти. А світове споживання складе приблизно 135 мільйонів мішків. І популярність напою в країні продовжує зростати.
До речі, самі завзяті кавомани – у країнах Північної Європи (Фінляндії, Норвегії, Ісландії, Данії). Там показник споживання кави на душу населення вывшее у світі: від 9 до 12 кг в рік. І налічує ні багато ні мало 347 років. – як тільки не називали цей напій в ті часи. Саме так було написано в рецепті, виписаному придворним лікарем англійцем Самюелем Коллінзом цареві Олексію Михайловичу. Імператор Петро I, приохотившись до цього напою на теренах Голландії, увів його в звичай на своїх асамблеях.