Як правильно стежити за здоров’ям.

2-23-2018

Як правильно стежити за здоров’ям.
Кожен повинен розуміти і усвідомлювати, що здоров’я, це найголовніше в житті кожної людини. Поки ще не розроблені таблетки для повного здоров’я, сили, краси і багато іншого. Не можна багато років вести неправильний спосіб життя, пити і курити, а потім прийняти таблетку і стати здоровим. Багато хто не замислюватися, що харчування теж грає важливу роль у здоров’ї. Є таке поняття: У тебе погане самопочуття значить варто міняти меню харчування. Якщо тобі ще гірше, міняй спосіб життя. Ще гірше похід до лікаря. Важко підтримувати нормальне харчування, в той час як полиці магазинів просто ломляться такими харчовими продуктами з концентратами, хімією: м’ясо, овочі, риба, фрукти, це важко, але можливо і знижуючи норму калорій. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі оформление медицинской справки 086.
Норма, це близько 1800 калорій за день. Варто їсти по 500 грамів овочів і фруктів, кожен день, знижуючи вживання важкого червоного м’яса, і їх напівфабрикатів. Бажано їсти молочні продукти, а в менших кількостях молока, а так само хлібобулочних виробів, рибу. Обмежити спиртне крім червоного вина в маленькій чарці. Дуже важливий сон. Кращий показник це сон 7 годин. Для вироблення звички лягає спати вчасно. Варто приділяти більше уваги спорту. Немає часу займатися гімнастикою, тоді більше рухайтеся в звичайному житті. Є три вбивці, це неправильне харчування, лінь, велике вживання інтернетом.
Намагайтеся якомога більше рухатися, в той же кафе, кіно, аптеку, ЖЕК, магазин, знайомтеся та спілкуйтеся, а не через інтернет з друзями. Не варто звертати загальну увагу на калоріях, больових симптомах, хворобах. Слід думати більше про позитивні моменти. Раціон правильного трудового дня і відпочинку: Робочий день 8 годин, 8-10 год. для сну, відпочинок на вихідні, відпустку кожен рік, обмеження у шкідливих звичок, куріння, алкоголю. Корисно харчування дробовому вигляді по 5-6 р в день, з паузою в 2-4 години. Обмежити борошняні вироби, смажене м’ясо і рибу жирних сортів. Робити кожен день розминку мінімум 5 хвилин 3 рази в тиждень від 30 хв.