Як повернути кошти в Steam

509

Користувачам сервісу надається можливість повернути витрачені кошти в декількох випадках:
– куплена гра або програма не сподобалося і не зацікавило;
– гра була куплена випадково, помилково;
– ноутбук або комп’ютер не підтримує ряд вимог, перерахованих для даного продукту.

Сервіс висуває кілька умов, при дотриманні яких кошти беззастережно будуть повернуті користувачеві. По-перше, запит повинен бути зроблений не пізніше 14 діб з моменту придбання ігри. По-друге, ігровий час не повинно перевищувати 2-х годин. Valve повертає гроші за допомогою свого сайту, через цей запит можна попросити про отримання коштів назад навіть у тому випадку, якщо не всі вище описані умови дотримані. Кожен індивідуальний випадок і звернення розглядаються окремо.


Повну суму витрачених коштів можна буде отримати протягом 5-6 діб. Вони потрапляють на гаманець в сервісі Steam або на рахунок платіжної системи, використаної при покупці. До речі, варто звернути увагу і на ті платіжні сервіси, які підтримують опцію повернення коштів, – далеко не всі таке мають.

Замовлення повернення коштів за DLC

За DLC, які були куплені в STEAM, кошти можна отримати на повернення протягом 16 діб з дня оплати за умови, що користувач грав лише 2 години. Крім того, не повинно бути жодних змін або передачі. Кошти не повертаються за DLC, які дають персонажу рівні. Ці обмеження вказані сервісом, тому користувач не зможе отримати назад гроші.
Как вернуть средства в Steam

Повернення коштів забаненным користувачам

У будь купленої гри через Steam за умови, що користувач отримав бан від Valve Anti-Cheat, оплата назад не повертається. Це право втрачається незалежно від того, скільки часу пройшло з моменту початку гри або її покупки.

Повернення оплати за покупки всередині гри

Будь-який предмет, придбаний всередині ігор Valve, можна повернути і отримати на свій рахунок суму не пізніше, ніж через 48 годин з моменту зробленої покупки. При цьому він не повинен бути використаний, кому-небудь передана або взагалі змінений. Треті особи залучають і своїх розробників, щоб активувати функцію повернення і розробити конкретні вимоги щодо повернення грошей за придбання внутрішньоігрових предметів.

Те ж правило поширюється і на набори. Повну суму за їх оплату можна повернути за запитом, але за умови збереження всіх предметів (не було передачі або зміни).
Как вернуть средства в Steam

Про те, що стороннім розробником передбачена можливість скасування покупки і оплати ігри, Steam зазвичай повідомляє заздалегідь.

Оплата замовлень

Деякі користувачі воліють оплачувати сподобалися ігри і продукти ще до того, як вони офіційно вийдуть і навіть до появи їх релізу. Від таких покупок теж можна відмовитися за тим же принципом: з моменту офіційної презентації повинно пройти не більше 14 днів, час користування не повинно перевищувати 2 годин.

Повернення за оплату у третіх осіб

У деяких випадках не передбачено повернення коштів за ті ігри, які були куплені за межами Стима. Це можуть бути карти для оплати гаманців, придбані у сторонніх представників, або ключі. Valve не розглядає можливість скасування оплати, здійсненої не в Steam.

Сервіс знімає з себе зобов’язання по поверненню грошових зарахувань в наступних випадках:
– купівля фільму;
– отримання подарунка (до одержання гроші можна запросити тому);
– адміністрація запідозрила факт зловживання поверненнями у разі постійної апробації безкоштовних ігор.

При цьому гра, яка була куплена за дві доби до суттєвої розпродажі, буде прийнята до повернення для того, щоб надати користувачеві можливість придбати її на більш вигідних умовах.