Як подати ЗАЯВУ НА СТЯГНЕННЯ БОРГУ ПО РОЗПИСЦІ

9-16-2019


Якщо дані вами в борг гроші не повертаються в обумовлений раніше строк, або боржник не хоче віддавати їх зовсім, ви можете вирішити це питання законним шляхом і залучити до справи досвідченого юриста.

Правильна постановка претензій до боржника. Юрист підготує документи, з допомогою

яких можна буде вирішити спір без звернення до суду.
Заповнення позову (заяви) або відкликання на нього. Юрист професійно складе заяву в суд, якщо питання не буде вирішено в досудовому порядку. Послуги по підготовці документів та контролю за виконанням рішення суду вже включені.
Яка саме послуга вам потрібно – вирішувати вам.
Розгляд заяви судом обкладається державним митом. Її розмір – 50 % від ставки, встановленої для позовних заяв, затвердженої ст.
Складання офіційної претензії про вернуть долг по расписке – це хороший спосіб впливу на позичальника ще до звернення до суду. У ній також може зазначатися не тільки основний розмір боргу, але і, згідно ст.
Якщо конкретної дати повернення коштів у розписці вказано не було, вважається, що борг має бути повернутий не пізніше 30 днів з моменту запиту кредитора.
Основний доказ для судового розгляду – оригінал розписки про отримання грошей боржником. Особливу увагу суд приділяє оформлення документа, і наявність низки помилок і неточностей можуть стати причиною програного справи. Проте навіть після винесення рішення, воно може бути оскаржене обома сторонами у разі незгоди.
Коли рішення суду про стягнення боргу за розпискою вступить в силу, потрібно отримати виконавчий лист.

Справа з корпоративного спору – що це таке і як проходить судовий розгляд за нього.
Що означає така процедура в Арбітражному суді.
Чим арбітражний юрист відрізняється від адвоката, і коли потрібні його послуги.
Чи оподатковується ПДВ неустойка за невиконання зобов’язань за договором.
Врегулювання спору в претензійному порядку.
Дізнайтеся на якій стадії розгляду знаходиться справа за допомогою електронної картотеки арбітражних справ.
Щоб знайти потрібну інформацію, достатньо заповнити поля у фільтрі пошуку. Краще всього здійснювати пошук за номером справи.