Як почати стартап.

4-3-2018

Як почати стартап.
Як почати свій део? Це питання ставить у глухий кут більшість підприємців-початківців. І часто неправильний відповідь на нього призводить до досить серйозних наслідків — від нескінченного пошуку і бездіяльності до вагомих боргів і розчарувань. Поза всяких сумнівів, вибір бізнесу — справа індивідуальна, відповідальна і нерідко непроста. І тому тут наведено основні критерії вибору для підприємців-початківців та їх найчастіші помилки. Головне, що Вам потрібно при виборі ідеї — це ЗДОРОВИЙ ГЛУЗД. Не будуйте замки в хмарах і не замахуватися на парки атракціонів, дорогі ресторани, шоу-руми і пр. Поки у Вас немає досвіду в бізнесі, Вам потрібна ідея приємна, нескладна, не вимагає серйозних фінансових вкладень і досить прибуткова. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі успешный украинский стартап.
Така ідея захистить Вас від фінансових ризиків і від втрати часу і сил на реалізацію. На перший погляд, все в порядку. Цілком розумний підхід. Тоді чому ж 9 з 10 початківців виробників так і не отримують прибуток, а часто надовго залишаються в боргах? Тому що бізнес — це в першу чергу продажу. Виробництво товару саме по собі не приносить прибуток, а лише витрачає гроші. Насправді виробництво товару виправдано тільки тоді, коли є мережа збуту, для зменшення витрат (витрат) і підвищення таким чином прибутку. Тому, перш ніж почати виробництво, налаштуйте продажу вже готового товару.
Нехай це не так «круто» — зате куди більш ефективно, прибутково і менш ризиковано. А зайнятися виробництвом завжди встигнете, якщо захочете займатися взагалі, досягнувши успіхів в торгівлі. І так триває місяць, півроку, рік, а бізнесу все немає зовсім чи ні прибутку в знайденому унікальному бізнесі. І знайдений бізнес давно вже не унікальний тому, що це тільки здається, що Ваша унікальність позбавить Вас від конкурентів. Можливо, так і буде якийсь час, якщо Ви зайнялися унікальним бізнесом в маленькому, по-діловому пасивному містечку. В нормальному активному місті Ваша унікальність протримається тиждень-два.