Як підключити iPad до бездротового принтера

5-10-2019

Как подключить iPad к беспроводному принтеру
Розповідати про зручність бездротових мереж, думаю, не має ніякого сенсу. Технологія Wi – Fi настільки полегшила життя людині, що зараз, прийшовши до когось в гості, або зайшовши в який – небудь заклад, одним з перших питань буде “А який у вас пароль до Wi – Fi. У нас вдома знаходиться далеко не один пристрій з виходом в Інтернет, а роутер часто вже не має звичайних Ethernet – портів для підключення пристроїв. Виправити цей недолік, виявляється, дуже просто.
Також хочемо вам порекомендувати https://iapplenews.ru/2019/02/08/kak-podklyuchit-ipad-k-besprovodnomu-printeru/
Якщо у вас вдома є принтер, швидше за все, він стаціонарно підключений до певного комп’ютера і друк йде виключно з нього. Ті, у кого є кілька ПК або ноутбуків, здійснюють друк по локальній мережі. Але коли справа доходить до того, що потрібно роздрукувати щось з планшета або смартфона – виникають проблеми. І що найголовніше – зробити це дивно легко. Ви тільки встановлюєте утиліту на комп’ютер, який підключений до принтера, і… все. В системних налаштуваннях з’явиться додаткове меню програми, де за бажанням можна повозитися з настройками безпеки, обмеживши, наприклад, доступність принтера для пристроїв або користувачів.
Після установки ви відразу ж можете відправити документ на друк з свого iPhone або iPad. Робиться це як зазвичай: з додатків, натисненням на кнопку Share і виборі відповідного пункту в меню. Відкриваємо сторінку, яку хочемо роздрукувати. Натискаємо кнопку з квадратом і стрілкою вгору.
У меню, вибираємо пункт Друк. Вибираємо наш принтер, вказуємо кількість сторінок для друку. Варто пояснити, чим відрізняються з’явилися принтери при виборі. Перший варіант – це відправлення файлу на підключений до принтера комп’ютер у вигляді прев’ю. Якщо раптом вам на смартфоні не зручно роздивлятися сторінки або ви не впевнені в тому, що документ слід друкувати, а що — ні, то на комп’ютері ви зможете більш детально роздивитись усе, а вже після – роздрукувати. У другому варіанті ви просто друкуєте документ без зайвий дій.
Звичайно ж варто згадати, що для того, щоб друкувати документи, ваше iOS – пристрій повинен знаходитись в одній мережі з комп’ютером, до якого підключено принтер. І, природно, сам комп’ютер і принтер повинні бути включені – тут ніяких чудес немає. На вибір дається три різних види ліцензій, але навіть самий простий пакет коштує майже 80$. Проте ви можете спробувати безкоштовну тріал – версію, перш ніж здійснити покупку. А у вас вдома є принтер. Часто стикалися з тим, що хотілося роздрукувати щось з iOS, але сам пристрій не дозволяло.

В нас багато крисної інформації на різні теми, рекомендую почитати на інші статьї, на нашому сайті а також незабудьте перейти на сайт з поссиляння, яке вище у тексті, в них ви знайдете багато корсного. Сподіваюся, що моя замітка вам допомогла і ви знайшли тут корисну для вас інформацію та знайшли відповіді на свої питання.