Як орендувати автомобіль.

1-2-2019

Як орендувати автомобіль.

Готуючись до поїздки в Японію, я вивчив питання по темі «оренда авто в Японії». Не питання: машину можна орендувати. Наприклад зайшовши на сайт пошуку автомобілів в оренду по всьому світу можна вибрати непогані за вартістю варіанти заповнивши форму бронювання. Тобто вони не дійсні в Японії. Ви їсте в Японію подорожувати, а не з папірцями ходити по кабінетах. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі аренда авто без водителя.
Але навіть якщо вам помилково дали в оренду автомобіль, то приготуйтеся до того, що бути на колесах в Японії, наприклад в Токіо, зовсім не практично: В Токіо стоянок не багато. Плюс до цього платні дороги. Висновок: простіше пересуватися по Японії на синкансэнах (швидкісні потяги) або на літаках. До речі, в Японії є бюджетні low cost компанії і якщо купувати квитки заздалегідь, використовуючи сервіс пошуку найдешевших квитків, то ви виграєте в часі та грошах подорожуючи по Японії не на автомобілі.
Японії дуже розвинений громадський і швидкісний громадський транспорт. Стикування між метро і швидкісним потягом (сінкансен) розраховано до хвилини. Квитки продаються в касах, так і в автоматах. Написи на японському обов’язково дублюються англійською. Швидкість пересування на синкансэнах по Японії просто іноді вводить в шок: не встиг озирнутися, а ти вже на місці. Я в Японії постійно дивувався: невже для дітей несмышленых все це пишеться.