Як оновити браузер

556

Бажано завжди оновлювати браузери (як і будь-який інший софт) одразу як це буде можливо. Тому що в оновленнях розробники завжди намагаються зробити не тільки щоб програма була більш функціональною, але і безпечною. Ось тільки не всі програми мають таку функцію, як повідомлення про нової версії. Якщо Ви зустрінете в інтернеті на якомусь сайті посилання з пропозицією оновити застарілий браузер не варто натискати на таке повідомлення! Дуже часто таким способом у Ваш комп’ютер можуть потрапити віруси. Краще почитайте цю статтю і оновлюйте браузер правильно.

Як оновити Google Chrome (Гугл хром)

Я не буду показувати як оновлювати саме цей браузер, я покажу як оновлюються всі ці “кавуни” на основі движка Хромиума. До них відносяться такі браузери, як Аміго, Ирон, Ніхром, Яндекс, Орбитум, Драгон і ще купа всіх тих, хто використовує цей безкоштовний движок.

Отже, без зайвих передмов просто введіть в адресний рядок браузера ці рядки: chrome://chrome/ в результаті перейдете на сторінку з інформацією про версію збірки Вашого браузера. В моїх це виглядає так:


Как обновить браузер

Якщо версія браузера стара, або відразу почнеться оновлення, або Ви побачите пропозицію про оновлення. Після якого так само буде запропоновано перезавантажити браузер. До речі, перезапускати браузер (а так само інші програми) після оновлення бажано завжди, навіть якщо вони цього не попросять. Так Ви уникнете конфліктів і помилок надалі.

Всі інші браузери оновлюються ідентично.

Як оновити Opera (Оперу)

Вибираємо верхнє меню і там тиснемо на “Про програму”, в результаті отримуємо таке вікно:
Как обновить браузер

Якщо стара версія, то вона оновитися.

Як оновити Mozilla Firefox (Мозиллу)

Так само шукаємо пункт “Про програму”. У моїй версії це виглядає так, якщо показувати по крокам:
Как обновить браузер

Как обновить браузер

Как обновить браузер

Як оновити Internet Explorer (Інтернет Експлорер)

Тиснемо на “Шестірню” і вибираємо “Про програму”:
Как обновить браузер

і бачимо таку картину:
Как обновить браузер

бажано поставити галочку.
Так само IE отримує свої оновлення разом з оновленнями самій ОС Windows.

Наостанок хочу дати невелику замітку. Якщо браузер не хоче оновлюватися способами, описаними вище (або автоматично), то видаліть його звичайним способом (через Пуск – Панель управління і далі в залежності від версії ОС), тільки не забудьте зберегти потрібні дані якщо Вам вони потрібні (іноді при видаленні програма сама запросить підтвердження про збереження особистих даних), а потім встановіть заново з офіційного сайту.
Так само можна перейти на офіційний сайт браузера і там завантажити і встановити. В результаті небудь сайт, або установник визначить що у Вас вже є цей браузер, але його потрібно оновити і він його оновить.