Як облаштувати акваріум

8-20-2019

Как обустроить аквариум
Новачкам не потрібно боятися, облаштувати акваріум не так складно, як може здатися. Головне – пам’ятати, що навіть самий маленький рибний будиночок – це окрема екосистема, а основне завдання заводчика – підтримка стабільного балансу в ній. У цій статті ми розповімо, що потрібно для правильного облаштування та подальшого обслуговування акваріума. Одна з найчастіших помилок новачків – встановлення акваріума там, де на нього можуть потрапляти сонячні промені, наприклад, на підвіконні. Цього робити не можна, сонячне світло буде сприяти нагрівання води, що погано позначиться на стані здоров’я рибок. Також хочемо вам порекомендувати аквадизайн харьков

Краще витратитися на кілька додаткових ламп для освітлення резервуара – це буде корисніше і для рибок, і для рослин. Акваріум не рекомендують ставити біля телевізора або музичного центру – постійний шум теж не сподобається вашим вихованцям. Вона гарантовано витримає вагу рибного будиночка. Крім того, більшість тумб досить місткі, в них передбачені полиці для зберігання обладнання і корм для рибок. Після вибору правильного місця та встановлення там акваріума продумують його технічне оснащення.

А потім переконатися, що апаратура працює. Бажано встановити в резервуарі термометр (з його допомогою легше стежити за температурою води). Після монтажу приладів в акваріум можна засипати грунт і налити попередньо відстояну воду. При затоці води грунт бажано застелити плівкою, щоб не розмити його. Після цього можна висадити рослини. Вибрати їх теж потрібно з розумом. Якщо ви не впевнені, що хочете доглядати за живими рослинами, можна зупинити свій вибір на їх пластикових.

Анубіаси можна висаджувати навіть до риб, які люблять поритися в землі або спробувати рослини на смак. У цієї рослини дуже міцна коренева система і жорсткі листочки. Всі елементи дизайну (корчі, камені, печери, замки і т. ) потрібно ретельно промити перед установкою. Що робити, якщо вода помутніла. Не варто лякатися каламутною і непрозорої води. Це завжди відбувається через 2 – 3 дні після запуску. Помутніння пройде приблизно за тиждень, потім ви зможете запустити в резервуар рибок. Їх краще підсаджувати невеликими групками, по 3 – 4 особи. Ми допоможемо вам вибрати акваріум, встановити та облаштувати його в будь-якому приміщенні.
Екзотичні рибки в солідних акваріумах, ефектні бульбашкові конструкциис яскравим підсвічуванням – статусні украшениядля ваших інтер’єрів.
Екзотичні рибки в солідних акваріумах, ефектні бульбашкові конструкциис яскравим підсвічуванням – статусні украшениядля ваших інтер’єрів.