Як облаштувати акваріум!!!!

9-17-2019

Якщо ви хочете завести акваріумних рибок з http://www.aquariumclassic.com/ вам необхідно в першу чергу визначитися з розмірами вашої екосистеми. Якщо у вас вдома є місце, ви можете придбати акваріум побільше для більшої кількості риб і рослин. Ви можете зробити акваріум самі своїми руками. Для цього вам буде необхідно задати параметри майбутнього акваріума, акуратно розкроїти скло і отримати п’ять шматки потрібного розміру. Потім потрібно визначити, який із цих шматків дно і приклеїти до нього всі інші шматки скла. Стінки зазвичай клеяться на дно, а не навколо нього.

Для клеєння вам знадобиться силікатний клей. Після клеєння необхідно залишити майбутній акваріум сохнути на сонці протягом двадцяти чотирьох годин. Далі потрібно ретельно загерметизувати шви. Для цього добре підійдуть металеві куточки. Далі можна заповнити ваш акваріум водою і перевірити, чи немає де течі, в разі необхідності додатково загерметизувати шви силікатним клеєм. Для забезпечення комфорту риб і рослин в акваріумі повинен дотримуватися комфортний мікроклімат. Його головними умовами є чистота і комфортна температура води, її насиченість киснем, а також правильне освітлення.

Для освітлення ємності підійдуть світильники або світлодіодні лампи. Чистота води забезпечується вібраційними компресорами, які нагнітають повітря в ерліфти – спеціальні трубки з фільтрами. Робота фільтрів забезпечує сталість газового складу й перемішування води. В акваріумістиці можна обійтися і без фільтрів, але для цього в акваріумі має бути достатня кількість водоростей, що генерують кисень. Постійну температуру в емкосте можна підтримувати за допомогою терморегуляторів. Важливим компонентом будь-якого акваріума є також грунт, якщо ви хочете, щоб ваші водні рослини росли, вам необхідно наповнити дно вашого акваріума шаром грунту товщиною до 3 див.

Грунт може містити пісок, гальку, керамзит, дрібний гравій. У грунті акваріума відбуваються основні біохімічні процеси, необхідні для забезпечення рівноваги екосистеми. Догляд за акваріумом включає регулярну заміну води на чисту (раз у два місяці) і чищення стінок акваріума. Пам’ятайте, що правильний догляд за водним комплексом – це запорука здоров’я всіх його мешканців.