Як об’єднати pdf в один файл: 2 простих способи

94

Формат pdf універсальний. Він підтримує зовнішні посилання, що робить його незамінним для всесвітньої павутини. Вся комп’ютерна техніка та сучасне друкарське обладнання розпізнають його. Тому пдф такий популярний. Але ось працювати з ним не так-то легко. Основна проблема користувачів склейка 2 і більше документів. Розглянемо способи, як можна об’єднати кілька pdf файлів в один документ.

Використання програмних продуктів

Формат pdf розробила компанія adobe systems. Саме вона і пропонує багатофункціональну платформу adobe acrobat (російськомовний інтерфейс) для роботи з файлами. Програма доступна в мережі, але є платною. Компанія надає тижневу безкоштовну версію, але потім продукт все одно доведеться купити. Перевага використання» рідної ” платформи-виключені помилки при роботі з документами. Якщо з pdf доводиться працювати часто і склеювати важливі електронні папери, краще придбати ліцензійний продукт.

Його інсталяція на пк або ноутбук стандартна. Процес може зайняти від 3 до 7 хвилин. Після установки adobe acrobat комп’ютерну техніку краще перезавантажити. Об’єднують файли за допомогою платформи наступним чином:

 1. відкрити програму і в головному меню вибрати “інструменти»;
 2. у блоці” створення та редагування “вибрати” об’єднати»”; натиснути на стрілочку “додати” і зі списку вибрати “відкрити»;
 3. у новому блоці активувати кнопку” додати»;
 4. у вікні вказати шлях до файлів і виділити їх (якщо документи розкидані за списком, то їх вибір роблять мишею при затиснутому ctrl);
 5. натиснути ” відкрити»;
 6. на верхній панелі інструментів в новому вікні натиснути ” об’єднати»;
 7. зберегти новий файл, натиснувши дискету на панелі інструментів в новому вікні.

Існують і інші програмні продукти для склеювання 2 і більше документів-pdf split and merge, pdf combine, pdfbinder,pdfcreator, foxit phantom — bullzip pdf printer, altarsoft pdf reader, pdf-shelltools та ін всі вони доступні в мережі інтернет. Багато є умовно безкоштовними, мають російськомовний інтерфейс. Для новачків і тих користувачів, які виконують нескладні операції з електронними документами, відмінно підійдуть:

foxit phantom установка програмного продукту стандартна. Процес займе до 10 хвилин. Інтерфейс дуже схожий з microsoft додатками. Після інсталяції і виклику програми діють так:

 • у горизонтальному меню вибрати “перетворити»;
 • на панелі інструментів нижче знайти” з файлів»;
 • відкрити стрілку і вибрати ” з декількох …»;
 • у новому вікні поставити галочку»об’єднати кілька…”;
 • додати потрібні файли, натиснувши кнопку “додати …»;
 • натиснути” перетворити»;
 • у новому вікні перейти в меню “файл»;
 • натиснути “зберегти як”.

pdfbinder щоб поєднати документи, діють так:

 • відкрити pdfbinder;
 • натиснути “add file»;
 • після додавання об’єктів в центральне вікно натиснути” bind!»;
 • у новому вікні задати ім’я документу і вказати шлях збереження.

Цей програмний продукт безкоштовно поширюється в мережі. Невелика і дуже швидка програма з англомовним інтерфейсом. Призначена вона виключно для склеювання файлів у форматі пдф. Встановлюється стандартно. В меню тільки дві функціональні клавіші.

Використання онлайн-сервісу

Якщо користувач рідко стикається з необхідністю об’єднувати кілька пдф файлів в один документ, то встановлювати на пк або ноутбук програмні продукти не раціонально. Простіше скористатися одним з багатьох віртуальних ресурсів: серед перерахованих сервісів є англомовні та російськомовні ресурси. Обидва типи сервісів будуть зручними і зрозумілими у використанні, оскільки їх кнопкове графічне меню виключає необхідність володіти іноземною мовою. Найбільш швидкий і зрозумілий для новачків буде сервіс free-pdf-tools. Тут в лівому меню на сторінці описані доступні операції з файлами. Щоб приступити до операції, потрібно вибрати меню «об’єднати pdf». Далі діють так:

 1. натиснути на “виберіть файл” (в меню дві кнопки з такою назвою для двох документів, натискають по черзі);
 2. активувати кнопку ” об’єднати»;
 3. натиснути на готовий суміщений файл правою мишею, щоб він зберігся в папку «завантаження» на пк.

Непоганим і більш функціональним вважається ресурс pdf.io. Він дозволяє поєднувати більше 2 документів. При цьому сервіс більш наочний. Вікно з доданими файлами активно, тому їх можна переставляти, перетягуючи мишею, в необхідної черговості. Склеювання буде виконуватися по порядку постановки об’єктів у вікні. Користуються ресурсом так: використовувати онлайн-сервіси більш зручно і в тому випадку, якщо злиття електронних паперів виконується дуже часто. Програмні продукти з безліччю функціональних інструментів раціонально встановлювати тільки тоді, коли з файлами в форматі пдф доводиться працювати часто і різноманітно — установка водяних знаків, розбивка, додавання картинок і т.д. В іншому випадку «засмічувати» жорсткий диск не варто.