Як народжуються інноваційні ідеї.

3-18-2019

Як народжуються інноваційні ідеї.

Творчі ідеї – загадкове щось, яке часто трапляється підсвідомо. Підсвідомість може бути ключем до таких моментів, коли вас ніби осяває. Саме підсвідомість, запам’ятайте, а не логіка і не суворий розрахунок. При цьому розумова діяльність триває. Кожен здатний до створення нових ідей, і часто це – просто процес освоєння та поліпшення існуючої ідеї. Це схоже на зведення нової будівлі на старому фундаменті (причому старий – значить, випробуваний на міцність. Також Ви можете знайти все необхідне на ресурсі проверка текста на плагиат.
Це нове поведінка тільки тоді може бути названо творчим, коли додає деяку особливу цінність і окремій людині, і всьому суспільству. Ідеї часто формуються, комбінуючи два або більше елементів знання. Якщо получающаяся комбінація може додати цінності комусь або чомусь, то ідея може бути названа інноваційної. Важливо щоразу робити запис всіх ідей, які приходять вам на думку. Томас Едісон не просто так записував і ілюстрував кожну проблему, над якою працював, у блокнот.
Надалі він використовував свої блокноти, щоб розглянути минулі експерименти у світлі будь-якого нового дослідження, і часом колишні записи надихали його пробувати нові ідеї і допомагали зрозуміти інші проекти, які він розробляв. Історія – мудрий шлях і невичерпне джерело креативності. Один великий спосіб отримання творчих ідей полягає в тому, щоб читати про ідеї інших людей. З точки зору науки цей підхід повністю відповідає теорії пізнання, згідно з якою нові знання та ідеї людина не здатна отримати та розвинути, якщо йому зовсім нічого не відомо про старих.