Як написати заяву на розлучення!!!!

9-19-2019
Картинки по запросу Як написати заяву на розлучення!!!!

Перед оплатою юридичних послуг та найм юриста – перевіряйте наявність диплома. Останнє оновлення:. Більшість розлучень припадає отримувати через суд. У вас є діти, які не досягли 18 років. Хто – небудь з подружжя не дає своєї згоди на розлучення. Не варто лякатися того, що доведеться писати позовну заяву. Такі справи розглядаються відносно швидко і без будь – яких складнощів, судді намагаються максимально допомогти на судовому засіданні. У правій верхній частині заявление на развод потрібно буде обов’язково вказати реквізити суду, в який ви будете звертатися. У більшості випадків це світовий ділянку за місцем вашого проживання.

Також в правій частині ви повинні вказати свої реквізити: ф. , адресу вашого проживання, телефон та реквізити відповідача (другого з подружжя). Далі, по центру аркуша напишіть Позовну заяву про розірвання шлюбу. Де, коли і між ким був укладений шлюб, вкажіть номер свідоцтва про шлюб та його реквізити. Вкажіть всіх неповнолітніх дітей від вашого шлюбу. Вкажіть, з якого моменту сім’я фактично не існує. Наприклад, що з чоловіком роз’їхалися, кожен живе своїм особистим життям. Обов’язково в кінці напишіть, що примирення вважаєте неможливим. Тепер переходите до частини, в якій ви просите у суду певних дій.

Просіть про розірвання шлюбу між вами і відповідачем; Просіть про стягнення аліментів у розмірі 1\ 4 частини доходу, якщо ви претендуєте на аліменти. В самому кінці не забудьте поставити підпис і дату. Тепер весь комплект документів можна сміливо нести до світового судді. Наші юристи ретельно готують та перевіряють усі документи. Якщо ви боїтеся, що не зможете правильно скласти заяву, надсилайте на перевірку. Наш шлюб зареєстрований у Бабушкінському відділі РАЦС р. Примирення між мною та відповідачем неможливе. Спорів щодо визначення місця проживання дитини немає – він залишається жити з матір’ю. Спорів про поділ спільно нажитого майна також немає. Надання строку для примирення недоцільно. На підставі вищевикладеного, керуючись ст. Розірвати зареєстрований шлюб між мною та відповідачем. Копія позовної заяви для відповідача. Копія свідоцтва про народження Некрасова Я. Квитанція про оплату державного мита.