ЯК НАПИСАТИ ОПТИМІЗОВАНУ СТАТТЮ ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ?

7-21-2018

Мета їх розміщення не завжди переслідує прямі продажі – частіше вона полягає:

у демонстрації рівня експертності у своїй ніші;
формування довіри користувача до інтернет-магазину;
залучення органічного пошукового трафіку за інформаційними запитами;
просуванні тематичних розділів каталогу і товарів за рахунок внутрішньої перелінковки. Хочу запропонувати вибрати конструкторы интернет-магазинов

Наприклад, огляди музичної техніки дозволяють інтернет-магазину складних технічних товарів залучити аудиторію, яка ретельно підходить до вибору дорогого обладнання. А статті про модні тенденції сезону провокують імпульсивні покупки. «Як зупинити облисіння?», «Як здивувати дівчину на першому побаченні?», «Як привчити кішку до горщика?» – на ці та інші питання гарантовано знайдуться відповіді в інтернет-магазинів, які торгують засобами по догляду за волоссям, подарунками з вау-ефектом та товарами для тварин.

Подібні статті читають для того, щоб знайти відповідь на питання, вирішити проблему або зорієнтуватися на ринку товарів і послуг. А інтернет-магазини розміщують на своїх сайтах такі статті, щоб привернути на сайт користувачів і дати їм готові відповіді і рішення їх проблем. Чим більш корисним виявиться інформаційний матеріал для користувача, тим імовірніше він вибере товар саме у Вашому інтернет-магазині.

А оскільки дана стаття про написання оптимізованої статті і сама є інформаційною, прочитавши її, Ви зможете отримати не тільки покрокове керівництво по її написання, але і готовий приклад статті для інтернет-магазину.