Як грати в 3D-пригоди Маріо

9-8-2020

 

 

Нова гра з Маріо, в яку можна грати однією рукою. Маріо безперервно просувається вперед, а ви керуєте їм, торкаючись екрана. Координуйте торкання екрана, щоб показати спритні стрибки, піруети і стрибки від стіни і таким чином зібрати монетки і досягти фінального прапора. Гру Super Mario Run можна завантажити безкоштовно, а після покупки гри ви зможете грати у всіх режимах без додаткових платежів. До покупки ви можете спробувати зіграти у всіх чотирьох режимах: Всесвітній тур, Ралі з Тоад, Ремікс 10 і Створення королівства. Також хочемо вам порекомендувати https://www.consolewars.com.ua/nintendo-switch/igry-switch/super-mario-3d-all-stars-nintendo-switch/ 

■ Всесвітній тур Біжить і стрибайте, виконуючи різні трюки, щоб врятувати принцесу Піч від Боузер! На своєму шляху ви побачите рівнини, печери, будинки з привидами, летючі кораблі, замки і багато другое.Пройдіте 24 захоплюючих рівня, щоб врятувати принцесу Піч від Боузер, який чекає в своєму замку. Рівні надають багато різних можливостей для гри, наприклад можна зібрати 3 різних типи кольорових монеток або змагатися з друзями, намагаючись набрати найвищу кількість очок. Світи від 1-1 до 1-4 можна пройти безкоштовно. Коли ви врятуєте принцесу Піч, з’явиться світ «Зірка», особливий світ з дев’ятьма рівнями.

■ Ремікс 10 Самі короткі рівні Super Mario Run, на яких вам коли-небудь доводилося грати! Цей режим являє собою Super Mario Run маленькими порціями. Ви можете пройти 10 коротких рівнів поспіль. Кожен раз ви будете грати на іншому рівні. Десь в цьому режимі заблукала Дейзі, тому спробуйте пройти якомога більше рівнів, щоб знайти її!

■ Ралі з тоадами Покажіть спритні трюки і змагатися з друзями і гравцями з усього міра.Каждий раз, коли ви будете грати в цьому режимі, вас будуть чекати нові змагання. Виконуйте спритні трюки, конкуруйте з іншими гравцями і отримаєте найбільшу кількість очок, збираючи монетки і отримуючи підтримку Тоад. Заповнюйте індикатор, виконуючи спритні трюки, щоб почалася гонитва за монетками, під час якої ви можете зібрати більше монеток. Якщо ви виграєте ралі, що підтримують вас Тоад прийдуть жити в ваше королівство, і ваше королівство буде рости.

■ Створення королівства. Збирайте монетки і Тоад, щоб побудувати власне королівство. Використовуйте різні споруди і прикраси, щоб створити своє унікальне королівство. Режим Створення королівства містить понад 100 видів елементів! Якщо до вас приєднається більше Тоад в Ралі з Тоад, кількість доступних споруд і прикрас підвищиться. За допомогою Тоад можна поступово розширювати своє королівство.

■ Що можна робити після придбання всіх світів · Можна грати на всіх рівнях режиму Всесвітній турПопробуйте пройти більш складні випробування, доступні на кожному рівні! · Простіше отримати квитки на ралліТеперь простіше отримати квитки на ралі, які потрібні для гри в режимах Ремікс 10 і Ралі з Тоад. Їх можна отримати в режимі Створення королівства в будинках бонусної гри і за допомогою блоків «?», Збираючи кольорові монетки в режимі Всесвітній тур і іншими способами. · Більше ігрових персонажів. Якщо ви врятуєте Піч, пройшовши світ 6-4, і побудуєте будинки для Луїджі, Йоші і Тоадетти в режимі Створення королівства, вони приєднаються до ваших пригод в якості ігрових персонажів. Спробуйте зіграти з ними в режимах Всесвітній тур і Ралі з Тоад, так як кожен з цих персонажів має особливими здібностями, що відрізняються від здібностей Маріо. · Додаткові рівні в режимі Ралі з тоадами В Ралі з Тоад будуть доступні сім різних типів рівнів, і цей режим стане ще цікавіше. У доданих рівнях вас будуть підтримувати фіолетові і жовті Тоад. · Більше споруд і прикрас в режимі Створення королівства Буде є більше різних споруд, і ви зможете ще краще прикрасити своє королівство. Ви також можете розмістити райдужні мости, щоб розширити королівство.Для гри потрібне підключення до Інтернету.

Маріо безперервно просувається вперед, а ви керуєте їм, торкаючись екрана. Координуйте торкання екрана, щоб показати спритні стрибки, піруети і стрибки від стіни і таким чином зібрати монетки і досягти фінального прапора.

Гру Super Mario Run можна завантажити безкоштовно, а після покупки гри ви зможете грати у всіх режимах без додаткових платежів. До покупки ви можете спробувати зіграти у всіх чотирьох режимах: Всесвітній тур, Ралі з Тоад, Ремікс 10 і Створення королівства.

■ Всесвітній тур

Бігайте і стрибайте, виконуючи різні трюки, щоб врятувати принцесу Піч від Боузер!

На своєму шляху ви побачите рівнини, печери, будинки з привидами, летючі кораблі, замки і багато іншого.

Пройдіть 24 захоплюючих рівня, щоб врятувати принцесу Піч від Боузер, який чекає в своєму замку. Рівні надають багато різних можливостей для гри, наприклад можна зібрати 3 різних типи кольорових монеток або змагатися з друзями, намагаючись набрати найвищу кількість очок. Світи від 1-1 до 1-4 можна пройти безкоштовно.

Коли ви врятуєте принцесу Піч, з’явиться світ «Зірка», особливий світ з дев’ятьма рівнями.

■ Ремікс 10

Найкоротші рівні Super Mario Run, на яких вам коли-небудь доводилося грати!

Цей режим є Super Mario Run маленькими порціями. Ви можете пройти 10 коротких рівнів поспіль. Кожен раз ви будете грати на іншому рівні. Десь в цьому режимі заблукала Дейзі, тому спробуйте пройти якомога більше рівнів, щоб знайти її!

■ Ралі з Тоад

Покажіть спритні трюки і змагатися з друзями і гравцями з усього світу.

Кожен раз, коли ви будете грати в цьому режимі, вас будуть чекати нові змагання.

Виконуйте спритні трюки, конкуруйте з іншими гравцями і отримаєте найбільшу кількість очок, збираючи монетки і отримуючи підтримку Тоад. Заповнюйте індикатор, виконуючи спритні трюки, щоб почалася гонитва за монетками, під час якої ви можете зібрати більше монеток. Якщо ви виграєте ралі, що підтримують вас Тоад прийдуть жити в ваше королівство, і ваше королівство буде рости.

■ Створення королівства

Збирайте монетки і Тоад, щоб побудувати власне королівство.

Використовуйте різні споруди і прикраси, щоб створити своє унікальне королівство. Режим Створення королівства містить понад 100 видів елементів! Якщо до вас приєднається більше Тоад в Ралі з Тоад, кількість доступних споруд і прикрас підвищиться. За допомогою Тоад можна поступово розширювати своє королівство.

■ Що можна робити після придбання всіх світів

· Можна грати на всіх рівнях режиму Всесвітній тур

Спробуйте пройти більш складні випробування, доступні на кожному рівні!

· Простіше отримати квитки на ралі

Тепер простіше отримати квитки на ралі, які потрібні для гри в режимах Ремікс 10 і Ралі з Тоад. Їх можна отримати в режимі Створення королівства в будинках бонусної гри і за допомогою блоків «?», Збираючи кольорові монетки в режимі Всесвітній тур і іншими способами.

· Більше ігрових персонажів

Якщо ви врятуєте Піч, пройшовши світ 6-4, і побудуєте будинки для Луїджі, Йоші і Тоадетти в режимі Створення королівства, вони приєднаються до ваших пригод в якості ігрових персонажів. Спробуйте зіграти з ними в режимах Всесвітній тур і Ралі з Тоад, так як кожен з цих персонажів має особливими здібностями, що відрізняються від здібностей Маріо.

· Додаткові рівні в режимі Ралі з Тоад

У Ралі з Тоад будуть доступні сім різних типів рівнів, і цей режим стане ще більш захоплюючий. У доданих рівнях вас будуть підтримувати фіолетові і жовті Тоад.

· Більше споруд і прикрас в режимі Створення королівства

Буде доступно більше різних споруд, і ви зможете ще краще прикрасити своє королівство. Ви також можете розмістити райдужні мости, щоб розширити королівство.

Для гри потрібне підключення до Інтернету.