Як фонд сприяння інноваціям допомагає молоді створювати нові винаходи?

38

Країна вже багато років активно вкладається в розвиток власного майбутнього, підтримуючи особливо перспективні проекти. Як відомо, не може існувати видатних ідей без людей, які їх пропонують. Якраз для тих дітей, які володіють видатними здібностями і готові запропонувати світу щось особливе, створена програма «інношкольнік». Вже кілька років програма сприяє розвитку маленьких геніїв, пропонуючи всі умови для реалізації свого потенціалу.

«про що» програма інношкольнік?

До переліку основних завдань проекту входять:

  • розвиток ресурсів додаткової освіти;
  • Організація можливостей для залучення школярів у наукову, підприємницьку, інноваційну та

  • науково-технічну діяльність;
  • організація тематичних заходів високого рівня.

З 2015 року в рамках існуючого проекту проводиться комплекс заходів які спрямовані на розвиток учнівської молоді до 18 років. Конкретно стоїть завдання пробудити активний інтерес до науково-технічної діяльності. Організація активно співпрацює з владою федерального і місцевого значення, а також іншими структурами, які можуть надати той чи інший вид підтримки.

Напрямки роботи програми

Організатори програми, усвідомлюючи, що всебічну підтримку надати відразу всім хлопцям практично неможливо, розділили проект на кілька окремих програм. Подати заявку на участь можна по будь-якому з пріоритетних напрямків, в кожному з яких працюють кваліфіковані експерти свій області, а представлені ідеї швидше отримують зворотний зв’язок.

Екологічний патруль

Проект науково-освітнього та науково-просвітницького спрямування підійде для тих хлопців, які стурбовані проблемами екології планети і пропонують їх вирішення. В рамках проекту організовується взаємодія з державними, регіональними структурами, представництвами органів охорони природи, організаціями промисловості та освіти.

Конкурс науково-технічної творчості «шустрик»

Учні шкіл та інших навчальних закладів до 18 років, які виявляють зацікавленість у сфері проектування та будівництва різноманітних інноваційних конструкцій. У рамках конкурсу учасники зможуть подумати над вирішенням тих питань, які запропонували партнери фонду. Рішення повинні бути представлені у вигляді презентацій і прототипів. Умови участі досить прості, організаційних зборів немає, а проекти можуть представлятися в одиночному або груповому форматі. Також в рамках конкурсу реалізується програма 3d-online принтінг. Вона дозволяє віддалено створити тривимірну модель для власних потреб навіть без наявності спеціального обладнання.

Агронті

Для залучення молодіжної уваги до проблем сільського господарства організована програма агронті. Тут хлопці з сільських шкіл можуть представити свої власні ідеї в номінаціях:

Черговий по планеті

Програма, основне завдання якої популяризація космічних розробок серед школярів, отримала назву «черговий по планеті». Проект реалізується за підтримки фонду» талант і успіх”, роскосмосу, сколковського нті, гурткового руху. Особливо видатні учасники зможуть внести свій власний внесок у розвиток галузі.

Інтера

Заявки для участі в конкурсі інтелектуальної еліти російської можуть подати юнармійці. Також поборотися за право участі можуть бажаючі вступити в організацію і учні технічних вузів. Основним завданням, яке стоїть перед організаторами програми-підготувати гідні кадри для військового технополісу ера. У програму входить кілька основних напрямків, в тому числі віртуальний інжиніринг, космічна розвідка та інше.

Sliace-π

Космічна галузь розвивається надзвичайно стрімко, тому фонд сприяння інноваціям у програмі «інношкольнік» створили проект, в рамках якого учні до 18 років можуть ближче познайомитися з цією сферою. Учасники реалізують науково-технічний проект у форматі якого проходять заняття з експертами галузі.

Хто може подати заявку?

Тільки відвідавши офіційний сайт фонду бажаючий брати участь може подати свою заявку. Рекомендується вкрай уважно вивчати всю документацію, яка додається до конкурсу, щоб в подальшому не виникало непорозумінь з організаторами. Допускаються заявки від фізичних осіб і організацій, які не є індивідуальними підприємцями і вже мають договір з фондом. Вкрай важливо вказувати достовірно всю інформацію в анкеті і перевіряти її кілька разів на відсутність помилок перед відправкою.