Як дізнатися ip адресу іншої людини в інтернеті

19

Ситуації бувають різні – ви хочете дізнатися ip адресу співрозмовника в інтернеті, з яким листуєтеся, або потрібно зібрати статистику по географії, пристроїв або браузерам у відвідувачів вашого сайту, телеграм-каналу або групи в instagram. Є зручний спосіб це зробити і при цьому непомітно для співрозмовника. В інтернеті є цілий ряд сервісів, що дозволяють обчислити ip людини і про один з таких я хочу розповісти. Думаю, після цього ви задумаєтеся, а чи варто відкривати все підряд посилання, які вам надсилають в телеграмі, instagram або інших соцмережах. Попереджений-значить озброєний!

Мова піде про сервіс ip logger. Він дозволяє створити хитру посилання і інкапсулювати (розмістити) в неї картинку, медіа-файл або інше посилання на який-небудь сайт. Віддалений користувач, відкривши її в листуванні, отримає файл або посилання на сайт, подивиться і закриє. А ось тому, хто її відправив прилетить статистика — ip, країна, місто, пристрій і версія браузера відкрив посилання. Базовий функціонал сервісу ip logger поки ще безкоштовний і тому цим треба користуватися!

Як це працює? беремо будь-яке посилання, яка буде цікава людині, обчислити ip адреса якого ми хочемо. Для прикладу я взяв першу-ліпшу в гуглі картинку і скопіював її url.

Далі я зайшов на сайт ip logger, вставив посилання в поле і натиснув кнопку «скоротити». Ось так:

Далі мені відкрилася сторінка, де вже представлена модифікована посилання для збору ip-адрес, а так само її id-ідентифікатор і посилання на статистику:

Як ви напевно помітили, посилання за замовчуванням йде з домену iplogger. Щоб не палити, можна відразу змінити домен на один з доступних:

А можна піти далі і через спеціальний сервіс скорочення посилань замаскувати її. Ось так у мене вийшло це зробити за допомогою популярного сервісу клікер.

Тепер можна надсилати посилання іншій людині або групі людей, залежно від мети збору даних. Кожен, хто її відкриє — засвітить свою ip-адресу. Ось так виглядає результат:

Як дізнатися ip в телеграм через статтю на telegraph

Ті, хто часто сидить в телеграм не раз зустрічалися з сервісом анонімної публікації статей — telegra.ph. Він має можливість вставки в статтю зображення зі стороннього джерела. Ось якраз цим користуються багато власників телеграм-каналів, щоб збирати статистику по своїм читачам. Ви відкриваєте статтю, витягуєте зображення з хитрою посиланням і дані про ваш ip витікають на сервер збору статистики.

Розпізнати таке зображення може бути досить складно. До посилання з ip logger’а додають розширення”.jpg ” і вставляють як зображення через вставку коду. У підсумку в статті буде манюсенькое зображення розміром 1×1. Але як тільки людина відкриє статтю – його ip адреса відразу “вирахується”, тобто полетить на сервіс збору статистики.

Як захиститися від пробиву по ip-адресою через ip logger

Зважаючи на шалену популярність сервісу хочу сказати кілька слів на тему того, як не попастися на цю вудку. Найпростіший спосіб-це додати домени, використовувані ip-логером в забороняють правила свого фаєрвола. Або, як варіант, закрити їх через системний файл hosts. Щоб його відредагувати, вам треба відкрити стандартний додаток блокнот з правами адміністратора.

Після цього в меню вибираємо пункт» файл ” → “відкрити«, вибираємо у вікні варіант» всі файли», заходимо в папку з: windows system32 drivers etc” і відкриваємо файл hosts.в самому кінці файлу додаємо наступні рядки:

0.0.0.0 iplogger.org0.0.0.0 2no.co0.0.0.0 iplogger.com0.0.0.0 iplogger.ru0.0.0.0 yip.su0.0.0.0 iplogger.co0.0.0.0 iplogger.info0.0.0.0 ipgrabber.ru0.0.0.0 ipgraber.ru0.0.0.0 iplis.ru0.0.0.0 02ip.ru0.0.0.0 ezstat.ru

Зберігаємо файл. Перезавантажуємо комп’ютер. Тепер сервіс ip logger з цього комп’ютера відкриватися не буде і, відповідно, всі його посилання теж.

примітка: список доменів сервісу актуальний на кінець вересня 2021 року.