Xiaomi скоро представить redmi smart band pro-смарт-браслет з великим дисплеєм

23

Минулого року xiaomi випустила перший фітнес-трекер під брендом redmi, який отримав назву redmi band. Компанія готується представити новий фітнес-трекер під назвою redmi smart band pro. Тепер пристрій здалося на якісних рендерах.

Gizmochina.com

Повідомляється, що redmi smart band pro буде випущений найближчим часом. За даними ресурсу winfuture.de, фітнес-трекер повинен надійти в продаж в європі вже на цьому тижні. Згідно з джерелом, xiaomi буде позиціонувати новий пристрій в якості прямого конкурента смарт-годин huawei watch fit. Судячи з рендерів, новинка отримає більший дисплей, ніж у redmi band і навіть mi band 6, приблизно як у смарт-годин. Екран пристрою, як повідомляється, буде виконаний за технологією amoled. Очікується, що новинка буде повністю позбавлена фізичних кнопок.

Gizmochina.com

На опублікованих рендерах корпус пристрою виконаний в тому ж кольорі, що і змінний силіконовий ремінець. Передбачається, що пристрій буде продаватися в декількох кольорах. Технічні характеристики фітнес-трекера поки не розкриваються, але передбачається, що вони запропонують користувачам основні можливості, доступні в пристроях цього класу. Запуск redmi smart band pro очікується 28 жовтня.