WTW – легкий месенджер

  347

  WTW

  Ліцензія: безкоштовно, також для комерційних цілей
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7 (підтримка 32 і 64 біт)

  Опис:
  Додаток являє собою чистий месенджер, призначений для досягнення поставленої мети спілкування. Це легка альтернатива імовірно «інноваційному / сучасному» Nowe Gadu-Gadu, який з самого початку завантажує значну оперативну пам’ять, відображає рекламу і завантажує процесор до 80%. Особисто я думаю, що Nowe Gadu-Gadu – це рекламна платформа, а не месенджер – вбудоване радіо, телебачення та безліч непотрібних, дратівливих життя речей.
  WTW – це месенджер, який працює швидко і без реклами. Повністю підтримує протоколи XMPP, кисню і Gadu-Gadu:
  підтримка протоколу .
  Це не месенджер з усім для незадоволених користувачів і недільних комп’ютерів. У нього немає скиновой системи, він не лякає смайликів, не дратує звуком, не споживає потужності процесора, що не має флеш-реклами. Тим не менш, він має систему плагінів, які можуть утруднити використання месенджера шляхом додавання цих елементів.
  Допомога доступна на форумі повідомлень: посилання . Більш широке опис також доступно в статті Пікассо: посилання
  Я рекомендую цей месенджер всім. Проте, ймовірно, не всі будуть його використовувати, тому що Пеклі-Пеклі набагато «краще». На сторінці автора написано кілька записів конструктивної критики:

  Цитата:

  «… WTW – безлад сам по собі, інтерфейс – відстій, нульова функціональність, але реклами немає (тому що у WTW немає хост-сервера, такого як AQQ, який пропонує сервер Jabber). І фанати цієї штуки мене більше всього лякають. “Доктор Хаус (не залягання)

  “… що за лайно і повна бідність, програміст зробив це для свого персоналу, який виглядає так, ніби він сліпий, люди зводили його з розуму, тому що немає реклами, але це страшенно погана ламера, інтерфейс. xp, я здивований, що це не робить кущі”

  Завантажити:

  • Версія установки: остання версія
  • Portable режим: скопіюйте папку і профіль встановленої програми на USB-накопичувач. Якщо у нас ще немає профілю, створіть його, вибравши «Глобальний профіль», який зберігається в папці, з якої ми запускаємо додаток.

  Знімок екрана:

  WTW - легкий мессенджер

  Всі месенджери з плюсами і мінусами перераховані в Picasso: безкоштовні месенджери .