Випущена збірка Windows 10 Insider Preview 14267 для компютерів в швидкому циклі

369У Microsoft активно триває робота над наступним великим оновленням для Windows 10 з кодовим ім’ям Redstone. Учасники програми Windows Insider вже отримали кілька збірок з нової гілки для комп’ютерів і планшетів, але до сьогоднішнього дня вони не бачили практично ніяких зовнішніх змін. Зараз інсайдери, чиї комп’ютери налаштовані на швидкий цикл, отримують збірку Windows 10 Insider Preview 14267. І в ній є кілька видимих змін.

Що нового у збірці Windows 10 Insider Preview 14267:
Выпущена сборка Windows 10 Insider Preview 14267 для компьютеров в быстром цикле

Швидкий спосіб дізнатися музыку з допомогою Cortana. В інтерфейсі цифрового помічника Cortana тепер є спеціальна кнопка, при натисканні на яку Cortana прослухає грає трек і розпізнає його.
Выпущена сборка Windows 10 Insider Preview 14267 для компьютеров в быстром цикле

Покращена панель обраного в Microsoft Edge. Тепер можна налаштувати панель обраного таким чином, щоб вона показувала тільки іконки сайтів. Також поліпшена робота з папками.

Автоматичне видалення даних Microsoft Edge після його закриття. Тепер є можливість включити автоматичне видалення даних Edge по закінченні сеансу роботи з ним. Ви можете налаштувати, які дані необхідно видаляти за закриття браузера.

Нові налаштування для діалогів завантаження Microsoft Edge.

Покращений набір додатків «Повідомлення + Skype». З’явилася можливість відправляти зображення і робити фотографії з допомогою програми «Камера» прямо в чаті. Крім цього, ви тепер можете відправляти свій розташування.

Що виправлено у збірці Windows 10 Insider Preview 14267:
Виправлена робота механізму відновлення операційної системи до вихідного стану.

Усунуто повідомлення про помилку WSClient.dll після початку сеансу.

Виправлені проблеми в роботі фронтальних камер і камер Intel RealSense. Тепер ви знову можете використовувати Windows Hello.

Виправлено некоректне відображення обсягу системного розділу в параметрах сховища.

У збірці Windows 10 Insider Preview 14267 є тільки одна відома проблема. Якщо ви використовуєте віртуальні машини Hyper-V з кількома віртуальними мережевими адаптерами, то можлива втрата з’єднання всередині віртуальних машин. Є кілька варіантів вирішення проблеми:

Вручну видалити всі віртуальні адаптери, а потім додати в параметри віртуальних машин.

Виконати в командному рядку з правами адміністратора команду «netcfg -d», яка видалить всі параметри віртуальних адаптерів і дозволить налаштувати віртуальні мережі з нуля.

Разом з випуском даної збірки Microsoft нагадує про зміни в програмі Windows Insider. Крім швидкого і повільного циклів для інсайдерів тепер доступний цикл Release Preview, який дозволяє залишатися на стабільній збірці Windows 10, але при цьому отримувати попередні версії драйверів і додатків. Це найбільш щадний варіант бути інсайдером.

Також знижені критерії до збірок для випуску їх у швидкому циклі. Збирання тепер виходять частіше, але можуть містити більше помилок і викликати проблеми в роботі устаткування. Якщо ви згодні з цими ризиками, можете залишатися на швидкому циклі. Але якщо для вас важливі стабільність і спокій, то рекомендується перейти на повільний цикл.

Крім цього тепер попередня версія доступна і для спеціальної редакції операційної системи для освітніх закладів і учнів. Якщо ви є користувачем Windows 10 Education, то прямо зараз ви можете в додаткових параметрах центр оновлень Windows підключитися до програми Windows Insider. Цим ви допоможете Microsoft в роботі над Windows 10 Education, щоб зробити її корисною для освіти.