Виправляємо помилку з кодом 0xc00000e9

370

Під час установки операційної системи Windows іноді може виникнути чорний екран з описом помилки, код якої «0xc00000e9».


Існує декілька способів виправлення цієї проблеми. Як правило, подібні помилки виникають, коли порушена цілісність інформаційного носія установки. Тому варто спробувати переписати інсталяційний образ на інший диск і повторно спробувати встановити операційну систему на комп’ютер. Також можна використовувати завантажувальну флешку. Практика показує, що подібні маніпуляції дозволяють безпроблемно оновити ОС.

Помилка з кодом «0xc00000e9» може виникати і при вже встановленою операційною системою. В такому випадку необхідно розпочати усунення проблеми з перевірки жорсткого диска. Можливо в ньому утворилися деякі биті сектори, які заважають функціонувати операційній системі. Перевірити наявність пошкоджених секторів можна за допомогою різних програм, наприклад, «Victoria» або «MHDD».
Исправляем ошибку с кодом 0xc00000e9

Якщо таких не виявлено проведіть загальну дефрагментацію диска. Висока ймовірність виникнення подібних помилок із-за старого жорсткого диска, який вже використав свій робочий ресурс.

Якщо вийшли з ладу порти SATA, також можуть виникати помилки «0xc00000e9». В такому випадку необхідно просто замінити порти до жорсткого диска або материнської плати. Подібна помилка може свідчити і про вихід з ладу шлейфу SATA.
Исправляем ошибку с кодом 0xc00000e9

Якщо на вашому комп’ютері є які-небудь пристрою для читання карт пам’яті, спробуйте їх на час відключити, можливо проблема викликана саме їх наявністю.

В деяких випадках, після оновлення операційної системи на екрані знову спливає помилка з кодом «0xc00000e9». У такому разі рішення буде простим, просто зробіть відкат змін і проблема буде вирішена. Для наступного оновлення системи використовуйте перевірені ресурси.