Вигода від сонячної електростанції.

3-22-2018

Вигода від сонячної електростанції.
Тенденція розвитку ВДЕ вийшла на світовий рівень. Якщо раніше лідерами генерації були США, Великобританія і Німеччина. В останні роки все більша кількість країн виходить на першорядний рівень розвитку. Кращим прикладом у цьому ключі може бути Китай, який піднявся на щабель світового лідера сонячних технологій. У 2016 — 2020 роках розмір інвестицій у цю сферу становить 145 млрд доларів. Аналітичні дослідження Shell показали футуристичні прогнози. У них говориться, що до 2070 року сонячне випромінювання — стануть головним джерелом отримання енергії. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі встановлення сонячних батарей.
Нові наукові розробки дозволяють створювати устаткування, яке зможе генерувати електрику протягом 30 років з мінімальними витратами в процесі експлуатації. Швидка окупність вкладень, яка для домашніх об’єктів складає — 10 років, для промислових — 4 — 6 років. Найбільш поширений вид СЕС, який використовується для забезпечення власних потреб в електроенергії. Максимальна потужність домашніх електростанцій становить 30 кВт. Всі невикористане електрика купується державою офіційно затвердженим «зеленим» тарифом.
При цьому оплата купленої електроенергії виробляється в євро. Комерційні СЕС не мають обмежень і використовуються для продажу виробленої енергії з метою отримання прибутку. Мережеві фотоелектричні станції монтуються з фотомодулів, збирають сонячну енергію, і інверторів, що перетворюють змінний електричний струм у постійний. Обладнання кріпиться на спеціальних конструкціях і підключається до загальної енергомережі. Мережеві (т. е.