Видаляємо сміття з браузерів

539

На сторінках цього сайту, я публікую посилання на офіційні сайти розробників і розглядаю безкоштовні програми. І в той же час показую що, при встановленні дуже часто розробники пропонують встановити всілякі тулбари або сторонні програми.
Розробників можна зрозуміти – вони витрачають свій час і сили на створення безкоштовного хорошого продукту, а грошей з цього не мають. Тому вони або роблять пробні версії своїх продуктів, або укладають договори з рекламодавцями на всі ці “примочки” при установці.

Зрозуміло я Вас закликаю не встановлювати такі програми і тулбари – найчастіше вони носять шкідливий характер. Але і розробник на цьому грошей не отримає. Але зараз не про це.

Справа в тому, що не всі програми запитують у Вас дозвіл на встановлення рекламного ПО, є такі, які тихцем встановлюють його. І частіше всього об’єктом є браузер і в нього встановлюється тулбар або щось на зразок яндекс-захисника.

І я хочу Вам надати одну чудову програму, від відомого виробника антивірусів – Avast. І називається вона Browser Cleanup.
Програма не вимагає установки, підтримує російську мову, видаляє як всі доповнення, так і окремо.
Після установки вона просканує систему і виведе повідомлення про встановлені додатках. Вам залишається тільки вибрати що видалити, а що залишити.
Підтримує всі популярні браузери і версії windows – 8 / 7 / Vista / XP 32/64-bit
Ролик від виробника:

Скачати безкоштовно програма для видалення додатків і тулбаров з браузерів – можна по посиланню з офіційного сайту.