Видалення програм з системи, IObit Uninstaller

  334

  Якщо ми більше не використовуємо будь-яку встановлену програму, ми повинні видалити її і видалити з системи. Якщо ви встановили багато програм, тому «на пробній основі» список непотрібних може бути довгим. Перегляд списку встановлених програм і видалення тих, які не використовуються, можуть допомогти оптимізувати систему. Видалення програм з системи.

  Деінсталяція даної програми може бути викликана за допомогою ярлика в меню Пуск >>> Всі програми >>> ім’я програми >>> видалити або видалити. Якщо в меню «Пуск» ярлик відсутній, перейдіть до C: Program Files program. Ми шукаємо файл unins000.exe, uninstall.exe і т. Д. І запускаємо його.

  Системний аплет для видалення програм

  Windows має вбудований інструмент видалення системи. Аплет відображає список встановлених програм і видаляє їх із системи. Для запуску цього модуля перейдіть за посиланням:

  • Windows XP – меню Пуск >>> Панель управління >>> Установка і видалення програм
  • Windows 7 – меню Пуск >>> Панель управління >>> Програми (функції), видалення програм

  Файл запуску: “C: Windows System32 appwiz.cpl”
  Можна також ввести «appwiz.cpl» у пошуку меню Пуск функції Windows7 Start (назвемо його поєднання клавіш Win + R) або в командному рядку .
  Ви також можете використовувати команду: control appwiz.cpl

  Якщо які-небудь елементи залишаються після видалення програми, ми перевіряємо ключ в реєстрі
  HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall
  і видаліть даний програмний підрозділ, наприклад,
  HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Uninstall UltraDefrag

  Крім того, ми можемо приховати запис цієї програми у списку: ми змінюємо значення ім’я DisplayName на будь-яке інше, наприклад, bDisplayName.

  На додаток до встановлених програм аплет відображає і дозволяє видаляти встановлені виправлення безпеки і оновлення системи, а також додавати / видаляти компоненти Windows.

  Альтернатива системного аплету

  Замість системного інструменту для видалення / видалення програм ми можемо використовувати сторонні додатки, які оснащені великою кількістю функцій та більш ефективно видаляють будь-які залишки.

  MyUninstaller

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 98 до Win7

  Видалення 64-бітних програм: ТАК

  альтернатива системному аплету для видалення програм з системи. Відображає список встановлених програм разом з додатковою інформацією, дозволяє видаляти програми, записи, залишені позаду погано віддалених програм, зберігати список всіх встановлених додатків в текстовий файл або файл HTML. Додаток не несе прямої відповідальності за процес видалення, воно викликає тільки модуль видалення програмного забезпечення. У разі збою процесу видалення, будь ласка, зв’яжіться із автором програми. Використовується тільки вбудований дєїнсталлятор програми, без залишкового сканування.
  Вибравши View >>> Advanced Mode, ви можете вибрати кілька програм зі списку і запустити видалення відразу декількох програм.

  Завантажити: остання версія , крек

  Знімок екрана:
  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  IObit Uninstaller

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows XP / Vista / 7/8

  Видалення 64-бітних програм: ТАК

  Дуже хороший додаток для видалення програм Windows, на даний момент одна з кращих. функціональність:

  • стандартний і просунутий спосіб видалення програм
  • сканування на наявність залишків після видалення програми
  • Видалення в пакетному режимі дозволяє вам видалити кілька програм одну за одною (виберіть видалити багато)
  • видалення програм без дєїнсталлятора, перетягування або за допомогою кнопки примусового видалення
  • розділ для видалення панелей інструментів / панелей інструментів
  • можливість створення точки відновлення системи в розширеному режимі
  • вбудований файловий шредер
  • установка не вимагається: портативна версія

  Знімок екрана:
  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  Безкоштовне програмне забезпечення Revo Uninstaller

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7

  Видалення 64-бітних програм: НЕМАЄ

  безкоштовна версія програми в якості заміни інструменту для видалення системи. Це дозволяє традиційне видалення додатків, використовуючи тільки вбудований дєїнсталлятор і більш просунутий, з скануванням, які шукають залишилися файли і записи реєстру. Дозволяє видаляти пошкоджені програми і втрачені записи в списку.
  Крім того, він має кілька модулів: менеджер автозапуску, видалення непотрібних файлів, очищення історії браузера, офісного пакету і можливість видаляти файли і папки.
  Неможливо видалити кілька програм одночасно. Недоліком також є те, що безкоштовна версія програми не дозволяє видаляти 64-бітні програми.

  Скачати : остання версія , портативна версія

  Знімок екрана :
  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  PC Decrapifier

  Ліцензія: безкоштовно для особистого користування
  Платформа: Windows XP / Vista / 7

  Видалення 64-бітних програм: ТАК

  Додаток для оптового видалення програмного забезпечення системи, особливо тих програм, які встановлені на нових комп’ютерах: різні тестові, демонстраційні, заохочують купувати повну версію, реклама, відображення непотрібних вікон, додавання непотрібних значків та звільнення комп’ютера.
  Не вимагає установки, робота ведеться в режимі майстра. У вікні з питанням «ви Запускаєте розширювач ПК на абсолютно новому комп’ютері з коробки», ми вибираємо, чи є комп’ютер абсолютно новим, щойно вийнятим із упаковки.
  У наступному вікні ми можемо виконати точку відновлення системи. Потім програма знаходить програми, які можуть автоматично видаляються без підтвердження видалення. У наступному вікні ви можете вручну вибрати всі інші. Це дозволяє видаляти в пакетному режимі декілька програм по одній. Не сканує на наявність залишків.

  Завантажити: остання версія (установка не вимагається)

  Знімок екрана :
  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  Спеціаліст по деінсталяції

  Видалення програм на основі інсталятора Windows

  Іноді можуть виникнути проблеми з установкою або видаленням програм, заснованих на Windows installer (MSI-файли).
  Більш в’їзні проблеми з програмами на основі Windows installer (.msi) .

  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  Інструмент очищення .NET Framework

  інструмент, що дозволяє видалити вибрану версію .NET Framework шляхом видалення файлів і папок, записів реєстру і реєстраційних даних інсталятора Windows. Ми використовуємо його в екстрених ситуаціях, у разі проблем з нормальним видаленням. Використання цього інструменту видаляє загальні файли і ключі реєстру між різними версіями .NET Framework. Потім необхідно перевстановити інші версії з самого початку. Якщо версія є нативним компонентом системи (Windows Vista / 7), вона не пропонується для видалення, вам необхідно виправити її вручну, наприклад, sfc / scannow (відновити файли), і навіть повністю перезаписати Vista / 7 з інсталятора DVD.

  Завантажити: остання версія (додаток витягує в папку Temp, видаляє файли після закриття)

  Знімок екрана:
  Удаление программ из системы, IObit Uninstaller

  JavaRa

  програма, яка видаляє старі і надлишкові версії Java Runtime Environment (JRE) і оновлює їх до останньої версії. Крім того, він дозволяє вам перевірити версію встановленої Java, видалити елементи автозавантаження і старе розширення Java в Firefox.

  Завантажити: остання версія (установка не вимагається, переносний тип)

  Знімок екрана:

  Deinstlalator:
  Java Uninstall Tool для Windows

  Видалення Silverlight
  https://support.microsoft.com/kb/2608523/en-us

  Дєїнсталлятор Adobe Flash Player: дєїнсталлятор
  Adobe Shochwawe Player Uninstaller: посилання

  Я рекомендую Total Uninstall з комерційних програм – він ретельно видаляє програми з системи, монітор установки. Також Revo Uninstaller у версії PRO дуже гарний – він підтримує видалення 64-бітних програм, монітор установки в режимі реального часу, примусове видалення наполегливих додатків, видалення декількох програм по одній, сканування і видалення залишків, файлів, записів реєстру. Я б не рекомендував.

  Крім того, ви можете подивитися записи: Видалення програм захисту, збір інструментів видалення та Видалення панелей інструментів веб-браузерів . Ласкаво просимо.