Всі характеристики google pixel 6 випадково опубліковані до презентації

11

За кілька днів до анонсу на сайті одного з англійських ритейлерів були опубліковані промоматеріали google pixel 6 і pixel 6 pro. Інформація була швидко видалена, проте її вже встиг отримати авторитетний інсайдер еван бласс. Завдяки його посту в twitter про пристрої стало відомо все, включаючи список функцій їх камер.

Згідно з джерелом, крім мобільної платформи tensor, новинки отримають фірмові процесори обробки зображення, а також чіпи безпеки titan m2. Заодно стало відомо, що google забезпечить флагманські моделі підтримкою оновлень безпеки протягом п’яти років з моменту виходу.

Окремі блоки рекламних буклетів присвячені 50-мегапіксельній основній камері гаджетів. Стверджується, що її світлочутливість на 150% вище, ніж у сенсора pixel 5. Однією з фішок нових пікселів стане функція “магічний ластик”, за допомогою якої можна видаляти небажані об’єкти зі знімків.

На сторінці, присвяченій pixel 6 pro, також зазначено, що на додаток до двох ширококутних модулів (50 і 12 мп), смартфон буде оснащений 48-мегапіксельним сенсором з телеоб’єктивом. Він забезпечить чотириразове оптичне збільшення, а також гібридний зум з коефіцієнтом 20x.

Кут огляду фронтальної камери новинок складе 94°. Обидві вони отримають функції адаптованого і екстремального енергоспоживання-середня автономність пристроїв при стандартному режимі експлуатації складе два дні. Всього за 30 хвилин pixel 6 pro, згідно промоматеріалам, можна зарядити з 0% до 50%. Згадки ємності встановлених в новинках батарей немає. За даними інсайдерів, вона складе 4614 і 5000 маг для pixel 6 і 6 pro відповідно.

Обидва смартфони будуть захищені за стандартом ip68 і обладнані захисним склом gorilla glass victus. Lpo-дисплеї гаджетів отримають адаптивну частоту оновлення в діапазоні від 10 до 120 гц в залежності від динаміки відображуваного контенту. У числі інших особливостей pixel 6 і pixel 6 pro відзначаються підтримка швидкої бездротової зарядки (21 і 23 вт відповідно), а також наявність функції оффлайн-перекладу.

Презентація флагманів google відбудеться 19 жовтня. На заході будуть розкриті і офіційні ціни новинок.