VMware Player: створення і використання віртуальних систем

  349

  VMware Player – це програма для створення і запуску віртуальних операційних систем, спрощена версія комерційної VMware Workstation і альтернатива Oracle VM VirtualBox або Virtual PC 2007 / Windows Virtual PC . Віртуалізація систем означає запуск декількох операційних систем на одному комп’ютері одночасно, наприклад, Windows 7, встановлена на диску, + віртуальна Windows XP на віртуальній машині.

  VMware Player v.3.x підручник, опис, інструкції з використання

  установка

  Після завантаження програми приступаємо до установки. Установка типова і ні у кого не повинна викликати проблем. На етапі установки ми можемо скасувати вибір автоматичного оновлення програми при запуску і відправки анонімної статистики. Ми також обираємо ярлики для створюваних додатків. Після установки потрібно перезавантажити систему.
  Примітка: програма встановлює драйвери для підтримки USB-пристроїв і мереж. Додає два мережевих адаптера (VMware Network Adapter VMnet), видимі, наприклад, на панелі управління або в диспетчері завдань.

  Після перезапуску запускаємо додаток. При першому запуску ми приймаємо ліцензію:

  Якщо ми встановили більш стару версію, функція автоматичного оновлення повідомить нам про більш нової версії і запропонує встановити її:
  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Створення віртуальних машин

  Якщо додаток вже встановлено, настав час створити віртуальну машину.

  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Створення нової віртуальної машини
  Метод дозволяє створити нову віртуальну машину через стандартний процес конфігурації обладнання та установки системи.
  Щоб створити нову машину в головному вікні програми, виберіть опцію «Створити нову віртуальну машину». Запуститься майстер, де в першому вікні виберіть джерело інсталяційних файлів. Це може бути інсталяційний диск у приводі або ISO-образ. В якості альтернативи, ми можемо створити тільки сам апарат без установки системи, з порожнім диском і без зазначення джерела установки. Система повинна бути встановлена вручну.
  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Наступне вікно – це функція Easy Install, що відповідає за автоматичне автоматичну установку систем. Ця опція встановлює систему з комп’ютера, минаючи більшість екранів, таких як вибір розділу або додавання користувачів системи. Введіть ключ продукту та ім’я комп’ютера.
  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Потім введіть ім’я віртуальної машини і збережіть місцезнаходження файлів:
  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Ємність віртуального жорсткого диска – ми надаємо максимальну ємність. Ми можемо розділити віртуальний диск на частини, вибравши «Розділити віртуальний диск на декілька файлів». Не забудьте виділити необхідну кількість місця на розділі, де ми вказали розташування файлів. На цьому етапі у нас є можливість створити новий диск, ми не можемо вказати існуючий. Ми можемо зробити це тільки після створення машини, її редагування і додавання нового диска – опис нижче.
  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Зведення параметрів машини. Вибраний параметр «Включити цю віртуальну машину після створення» відповідає за автоматичний запуск комп’ютера після його створення і запуск установки системи. Натиснувши « Налаштувати обладнання», ми отримаємо доступ до детального набору параметрів обладнання. Зокрема, ми встановили обсяг ОЗП, який буде зарезервований для віртуальної системи, пам’ятаючи, що надане значення зменшить обсяг пам’яті для хост-системи.
  Натисніть Готово.

  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  VMware Player: создание и использование виртуальных систем

  Віртуальна машина запуститься, і якщо ми вкажемо файли системи, почнеться установка віртуальної системи.
  Тепер програма запропонує встановити VMware Tools (еквівалентно гостьовим доповненням VirtualBox), що значно полегшить використання віртуальних систем і дозволить вам виконати просту установку. Ми приймаємо, вибравши Завантажити і встановити.
  Надбудова пропонує нам, наприклад, загальне сховище, яке дозволяє безпосередньо копіювати всі файли у обидві сторони, використовуючи метод copy-paste