Virgin galactic як і раніше сподівається запустити в космос комерційну місію, незважаючи на заборону польотів

77

Раніше ми повідомляли, що американська влада заборонила польоти космічних кораблів virgin galactic до завершення розслідування липневої події. Нагадаємо, що 11 липня spaceshiptwo короткочасно відхилився від курсу. Заборона польотів кораблів поставила під питання реалізацію першої комерційної дослідницької місії компанії за участю італійських впс, проте virgin galactic як і раніше сподівається відновити польоти в найближчий місяць.

Itnan.ru

Virgin galactic визнала, що через сильний вітер її космічний корабель spaceshiptwo опустився нижче запланованого повітряного простору на одну хвилину і 41 секунду під час польоту 11 липня. Тим не менш, компанія заявляє, що в іншому політ пройшов успішно і з дотриманням протоколів, а подія не створило ніяких небезпечних ситуацій. Virgin galactic каже, що не бачить ніяких причин не запускати комерційну місію, яка повинна доставити в космос італійських дослідників.

Itnan.ru

Компанія висловлює надію на те, що всі важливі питання будуть врегульовані в найближчі тижні, що дозволить здійснити запуск комерційної місії в заплановані терміни. Virgin galactic має намір відправити італійських дослідників у космос до 2 жовтня.