Відео з ігровим процесом marvel’s midnight suns

103

Компанія firaxis games провела першу трансляцію ігрового процесу в midnight suns. Під час трансляції представили сутичкуміж мисливцем, росомахою і його заклятим ворогом шаблезубим, атакож показали таємну базу абатство, де в перервах між битвами ви зможете поспілкуватися з іншими героями.

Marvel’s midnight suns-це тактична рольова гра, живописующаямрачную виворіт всесвіту marvel. Вам належить дати відсіч полчищамдемонов з іншого виміру, борючись в рядах опівнічних сонць —останньої лінії оборони землі.

Ліліт, мати демонів, після багатовікового сну повернулася до життя «гідри», яка поєднала досягнення науки з темною магією.тепер ліліт не зупиниться ні перед чим, щоб виконати древнеепророцтво і визволити з ув’язнення свого владику хтона.опинившись на межі поразки, месники вирішують бити ворога його ж зброєю і викликають на підмогу опівнічних сонць: ніко мінору, блейда,магік і примарного гонщика. Здібності юних героїв підживлюються природними силами, і сама ця команда була сформована з метою: не дати збутися тому самому пророцтву. Спільно вони вирішують стародавнього воїна-мисливця, знедоленого дитини ліліт, одного разу вже здолав її в бою. Доля всього світу висить наволоскипі, і союзники вибувають з ладу один за іншим. Чи вистачить увас сил, щоб розігнати темряву?

Перед вами новий проект легендарної студії, назавжди измененившейпредставления про стратегічні і тактичні ігри. Вас ждутзреліщние битви із застосуванням надздібностей, проникниебеседи з іменитими героями і незабутню пригоду в мрачнихтонах.

Гряде темрява. До бою!

  • це ваша пригода. Ви станете мисливцем-першиморигінальним персонажем всесвіту marvel, чий вигляд і возможностіполностью визначаєте ви самі. Ведіть в бій героїв з числамстітелей, людей ікс, втікачів і не тільки, самостійно форміруякоманду, підбираючи здібності відповідно до своіміпредпочтеніямі і одягаючись в культові костюми, знайомі любомупоклонніку marvel.
  • вам відкриється похмурий виворіт всесвіту marvel. Битвас демонічною армією ліліт – це захоплююча пригода, в ходекоторого знайомі вам персонажі виявляться посеред незнайомого світу, пронизаного містичними силами. Ставки високі як ніколи: щоб дати ліліт оживити її владику хтона, вам доведеться вступити всхватку з деякими з найвідоміших героїв marvel, піддавшімісязлим чарам.
  • ви будете жити пліч-о-пліч з легендами. У перервахміж битвами ви зможете поспілкуватися в неформальній обстановці з такими особистостями, як залізна людина, росомаха, і капітанамерика, і культові персонажі marvel постануть перед вами в новомсвіті. Розвиваючи відносини і зміцнюючи дружні зв’язки, ви також зможете отримувати доступ до додаткових здібностей. Крім того, абатство — ваша містична таємна база — зберігає в собі чималі гроші, і саме ви повинні будете пролити на них світло.
  • ви навчитеся боротися і мислити як супергерой.оцініть обстановку, об’єднайте зусилля з напарниками і обруште наврага потужні суперпріеми, якими прославилися ці герої.творці популярної ігрової серії xcom розробили увлекательнуюбоевую систему, яка заохочує вдумливий підхід і відкриває вамбольшой простір для тактичного использованиясуперспособностей.

Marvel’s midnight suns вийде в березні 2022 року на playstation 5,xbox series, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam,epic games store).