Відбувся реліз lost judgment-японського пригодницького бойовика в дусі серії yakuza

23

Сьогодні, 24 вересня, відбувся реліз японського бойовичка lost judgment від компанії ryu ga gotoku studio . Гра є сиквелом judgment (похмурого екшену, що розповідає історію опального адвоката, який намагається розкрити серію моторошних вбивств). Проект доступний на playstation 4 і playstation 5, xbox one і xbox series x/s.

Про реліз гри стало відомо завдяки офіційному twitter видавця гри-sega:

Релізний трейлер:

сюжет:

Ви граєте роль приватного детектива такаюкі ягамі. Його партнером є колишній якудза на ім’я масахару каіто. Перед вами стоїть завдання: розкрити, здавалося б, ідеальний злочин, де у підозрюваного бездоганне алібі.

В ході розслідування ви потрапите в павутину змов і брехні. Т. К. Число жертв буде тільки рости, головному герою доведеться робити вибір, як чинити в найскладніших ситуаціях – вершити суд прямо на місці, або ж стати захисником закону.

особливості гри:

  • ви володієте різними бойовими стилями (тигр, журавель і стиль змії). Використовуйте з розумом ваші здібності, щоб виходити переможцем як з поєдинків, так і з напружених зіткнень з цілими групами ворогів;
  • скористайтеся численними пристосуваннями і гаджетами, щоб переслідувати зловмисників і не привертати до своєї персони занадто багато уваги;
  • досліджуйте багатолюдні вулички токіо і йокогами. Вас чекають квести від місцевих жителів, ігрові автомати і численні розваги (велика частина з них оформлена у вигляді міні-ігор).