Відбувся реліз гоночної аркади fast&furious spy racers: rise of sh1ft3r

23

Форсаж для найменших за мотивами мультисеріалу netflix “форсаж: шпигунські гонки”, який у свою чергу заснований на серії фільмів “форсаж”, став доступний сьогодні, 5 листопада, на playstation 4, switch, консолях xbox і на пк через steam.

Злочинна організація sh1ft3r нарощує свій вплив, і вам потрібно зупинити їх! готуйтеся активувати пастки, підбирати прискорення і вичавлювати зі своєї машини максимум, щоб здобути перемогу. Вам належить здолати sh1ft3r у високооктановому турнірі, який охопить весь світ від океанії до пустелі сахара! а в перерві між заїздами ви також можете потренуватися в гонці для 6 гравців по мережі або в локальному кооперативі для 2 гравців — веселощів вистачить на будь-яку компанію.

Вас чекають 17 запаморочливих трас в 5 різних регіонах — освойте кожну з них, щоб довести, що краще вас нікого немає. У швидкій гонці і багатокористувацької грі по мережі ви зможете вибрати будь-якого з 13 гонщиків (навіть з sh1ft3r), у кожного з яких є своє унікальне шпигунське спорядження. Виїжджайте на трасу і женіть до перемоги!