Відбулася весняна презентація Apple: банківська карта, потоковий сервіс, розважальний TV і ігрова платформа

269

Відбулася очікувана весняна презентація Apple, де компанія офіційно представила свої повністю нові і вже діючі, але оновлені рішення. На цей раз корпорація вирішила зосередитися не на продуктах, а на онлайн-сервіси, які, як передбачається, повинні бути цікавими тим, хто вже користується продукцією Apple. У числі новинок була показана фірмова банківська карта, ігровий, потоковий і новинний сервіси, а також розважальна TV-платформа.

Віртуальна карта Apple Card

Частково новинки Apple стали оновленими версіями вже існуючих сервісів або доповнень до діючих систем Apple. Так, представлена платіжна карта Apple Card стала доповненням всередині системи Apple Pay. З її допомогою можна здійснювати контроль над витратами і проводити платежі. Партнерський сервіс Apple Card може надати як віртуальний варіант карти, так і випустити її в звичайному фізичному вигляді.

Головною особливістю карти Apple стала опція кешбека. На презентації було озвучено, що з усіх транзакцій по картці йде повернення в сумі 2% – для операцій за допомогою системи Apple Pay, 1% – при діях з використанням фізичної Apple Card і 3% – при покупках у фірмових магазинах та додатках корпорації.

Також при анонсі сервісу представники компанії зробили акцент на відсутності абонентських платежів за обслуговування картки протягом року. Старт Apple Card запланований на літо нинішнього року, але список країн, де буде діяти сервіс не був озвучений.

Ігрова платформа Apple Arcade

Apple показала фірмову ігрову платформу Apple Arcade, яка забезпечує доступ до мобільних ігор в AppStore. При цьому ігри стануть доступні без додаткових плат всередині них самих, оскільки це покриває щомісячний фіксований абонентський платіж всередині сервісу. Також Apple Arcade відкриває доступ на всіх пристроях користувача. Платформа у формі нової вкладки в App Store стартує восени, і її дія охопить понад 150 країн.

весенняя презентация Apple

Оновлений Apple TV – «вбивця Netflix»

Представлені новинки Apple 2019 викликали як звичайна цікавість, так і підвищений інтерес серед учасників заходу. Так, одним з яскравих анонсів вечори з участю зірок Голлівуду стало подання оновленого сервісу потокового Apple TV. Його нові опції дають доступ до більш широкого вибору кіно, ток-шоу та спортивних змагань. В рамках презентації Apple повідомила про розширення співпраці з такими гігантами як HBO, ShowTime і ін Крім того, Apple TV+ надає глядачам контент, створений ексклюзивно для сервісу.

весенняя презентация Apple

Компанія очікує від Apple TV великих результатів і представляє його як «вбивцю» не менш популярного сервісу Netflix. У планах корпорації Apple TV рівним конкурентом для інших, більш просунутих світових потокових сервісів. Користувачі зможуть стежити за прямими трансляціями на iPhone, iPad і ще на Mac-пристроях. Також Apple TV, Apple TV+ стануть доступні на smart-телевізори виробників Samsung, LG, Visio, Sony та ін Оформити підписку на оновлену потокове платформу стане можливо більш ніж в 100 країнах з осені 2019.

Оновлений новинний Apple News+

Незважаючи на те, що презентація Apple ще до своєї появи вже заздалегідь наробила багато інформаційного шуму, більшість новинок, анонсованих компанією, стане доступно як мінімум до кінця року. У всякому разі, за межами континенту Північної Америки. Це стосується і оновленого новинного агрегатора Apple News+.

Apple News+ крім раніше наданих сервісом новинних ресурсів тепер доповнився інтернет-версіями популярних журналів на самі різні теми – подорожі, спорт, мода, розваги тощо Сервіс до моменту запуску поповниться колекція з понад 300 видань США і кількох десятків з Канади.

весенняя презентация Apple

Представники Apple відзначили, що новинний сервіс також почне вивчати персональні уподобання користувача, щоб на їх основі формувати рекомендований контент. Для цього в сервіс вбудували машинне навчання, яке, як обіцяно, не стане цікавитися і стежити за мережевою активністю користувача. Старт новинного Apple News+ незабаром очікується в англомовних США і Канаді. Трохи пізніше до них додадуться Великобританія, Нова Зеландія і Австралія. Для інших країн сервіс буде доступний ще пізніше.

Джерело: http://fuck-hack.com/